První říjnový týden nebyl na informace z herního průmyslu vůbec skoupý a přinesl několik zajímavostí.

HDMI kabel se zabudovaným anti-alisingem, vylepšený PS VR, změna vedení PlayStationu, práce na novém obsahu pro Hitmana a mnoho dalšího.

HDMI KABEL SE ZABUDOVANÝM ANTI-ALISING CHIPEM

Novinka s názvem  mCable Gaming Edition má zabudovaný video čip, který postprocesní AA algoritmus na obraz ještě dříve, než se objeví na obrazovce. Výsledkem toho je při hrách bez AA hezčí a čistší obraz.

SKYRIM DOSTANE  KOOPERAČNÍ TOGETHER MÓD

Nový kooperační mód pro Skyrim na PC s názvem Together, vám umožní projít hrou společně s kamarádem. Mód by se do hry mohl dostat ještě v tomto roce.

OZNÁMENA NOVÁ VERZE PS VR 

Společnost Sony představila novou verzi PlayStation VR Headsetu s označením CUH-ZVR2, ten oproti předchozí verzi bude disponovat zabudovanými sluchátky a podporou HDR.

NIOH VYJDE V PROSINCI NA PC

Dlouhou dobu tiše záviděli PC hráči majitelům PS4 jejich akční rpg NIOH, ale konečně se dočkali a hra v prosinci vyjde v kompletní edici na PC.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

ZMĚNA VE VEDENÍ PLAYSTATION NOVĚ VEDE JOHN KODERA

Společnost SIE oznámila, že John (Tsuyoshi) Kodera je současně místopředsedou SIE a generální ředitel SIE s okamžitou platností. Současný prezident a globální generální ředitel Andrew House přechází z operačního řízení SIE  a stal se ředitelem a předsedou společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.

UKÁZKA ZRUŠENÉHO ZAKLÍNAČE Z ROKU 1997

 

Hru v roce 97 vyvíjelo studio Metropolish Software vedené Adamem Chmielarzem, ale z důvodu vysokých ambicí a nedostatku finančních prostředků byl titul později zrušen

PS4 OBDRŽELO DLOUHO OČEKÁVANÝ UPDATE 5.0

Majitele PlayStationu 4 se konečně mohou zaradovat, do jejich zařízení konečně přišla dlouho očekávaná aktualizace 5.0, která kromě české lokalizace přináší i řadu dalších změn.

ACER VYDÁVÁ SVŮJ MIXED REALITY HEADSET

https://youtu.be/4eTH3WlPh20

Headset od Aceru má mít mnohem větší rozlišení než zařízení Oculus Rift a HTC Vive, zároveň má být i tím nejlevnějším na trhu a to s cenovkou pouhých 299 dolarů bez ovladačů a 399 dolarů společně i s ovladači.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

EXTINCTION UKÁZAL PRVNÍ GAMEPLAY TRAILER

Pouze vy dokážete zachránit lidstvo v akčním RPG titulu Extinction, který nám vývojáři z Iron Galaxy představují v prvním gameplay videu.

TINA PALACION PŘECHÁZÍ K RESPAWN ENTERTAINMENT

Tvůrci Titanfallu získávají posilu pro svůj tým, Tina Palacios odchází z Infinity Ward právě k Respawn Entertainment. Tina informaci o odchodu z Infinity Ward, kde působila celkem 6 let.

IO INTERACTIVE ROZJELO PRÁCE NA HITMANOJ

Studio od oddělení se od Square Enix teprve pracuje na druhé sezóně Hitmana, ale již nyní se hráči první série mohou pomalu těšit na nový obsah do hry, ta by měla obdržet novou mapu, nové kontrakty i challenge,

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno