Podzim je v plném proudu a stejně jako listí ze stromů padá z herních vydavatelství jedna hra za druhou a toto nemluvě o zajímavostech a informací z tohoto průmyslu. Pojďme se podívat co tedy 42. týden přinesl.

Milestone připravuje další motorky, Fujitsu představilo vlastní Mixed reality, proběhl veletrh For Games, vyšel update 4.0.0 pro Nintendo Switch a mnoho dalšího.

MILESTONE CHYSTAJÍ DALŠÍ MOTOCROSSOVÉ ZÁVODY

Milestone se pouští do dalších závodů. Tentokrát je to Monster Energy Supercross – The Official Videogame.

VYŠEL UPDATE PRO XBOX ONE

Majitelé konzolí od Microsoftu se konečně dočkali vydání masivního podzimního updatu pro Xbox One, který mění vzhled dashboardu a připravuje vše pro příchod Xboxu One X.

EA UZAVŘELO VISCERAL GAMES A PŘEDĚLÁVÁ STAR WARS TITUL

Jak se zdá, tak se EA příliš nelíbil projekt Star Wars na němž pracovala Emy Henning a tak se vydavatel rozhodl uzavřít celé studio a hru předělat dle aktuálních trendů a požadavků trhu.

FUJITSU VYDÁVÁ TAKÉ MIXED REALITY HEADSET

Společnost Fujitsu rozšiřuje rodinu Windows Mixed Reality headsetů, do které přispívá svým vlastním modelem i s ovladači, který nese název  Fujitsu Win MR headset. Ten nabízí duální LCD panely s rozlišením  1440 × 1440 a obnovovací frekvencí 90 Hz.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

ACTIVISION BLIZZARD VLASTNÍ PATENT NA ŠPATNÝ MATCHMAKINK

Špatný matchmaking, na který má Activision Blizzard patent již od roku 2014 má úmyslně připojovat slabší hráče k těm silnějším, důsledkem čeho se má zvýšit prodej mikrotransakcí a tím zvýšit zisk společnosti.

V TOVÁRNĚ SONY SE KRADLO NOVÉ CALL OF DUTY: WWII

v továrně Sony DADC v Terre Haute ve státě Indianě se kradlo chystané Call of Duty: WWII. Zajimavostí je, že obviněný můž, který byl za krádež a zneužití kopií s následným pokusem o prodej prostřednictvím Ebay, není zaměstnancem společnosti Sony.

NINTENDO SWITCH DOSTALO UPDATE 4.0.0

Nintendo vydalo pro své konzole Switch update softwaru s označením 4.0.0, ten umožňuje například nahrávat kratší videa z hraní. Možnost nahrávání videí je jednou z hlavních novinek. ovšem nahrávat lze jen 30 sekund a pouze u vybraných titulů.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

PRO AUSTRÁLII SE OPĚT MĚNILA SEXUÁLNÍ SCÉNA TENTOKRÁT V NOVÉM CALL OF DUTY: WWI

Austrálie je zemí puritánů a tak nejedna hra zde má při svém vydání problémy. Jinak tomu není ani v případě Call of Duty: WWII kde tvůrci museli změnit audio scénu, ve které má dojít k zneužití ženy nacistickým vojákem.

V PRAŽSKÝCH LETŇANECH PROBĚHL VELETRH FOR GAMES

Od 19. do 22. října proběhl veletrh For Games, na kterém pro návštěvníky čekala spousta uábavy a kde jste měli příležitost vyzkoušet a osahat řadu her i herních zařízení a to včetně dosud nevydaných herních novinek jako Assassin´s Creed Origins, Far Cry 5 či The Crew 2.

PC VERZE THE EVIL WITHIN 2 UMOŽŇUJE ZAPNUTÁ FPS POHLEDU

PC hráči nově vydaného hororu The Evil Within 2 mají možnost zapnout si ve hře fps pohled, kdy budou hru hrát z pohledu hlavního hrdiny. Jedná se o podobnou vychytávku, kterou má například GTA V.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno