Listopad je za námi i s jeho 48. týdnem v herním průmyslu, který se nadále nesl v neprospěch EA, ke kterému se tak trochu přidalo i Bungie. Ovšem objevili se i některé jiné zajímavé informace na které se můžete podívat v našem tradičním přehledu.

Assassin´s Creed Originsd nadále odolává pirátům, Virtuální realita je na vzestupu a společností chrlí do světa hromady zařízení, konec online života pro Deamon´s Souls, návrat původních dabérek k Life is Strange a mnoho dalšího.

OCHRANA ASSASSIN´S CREED ORIGINS ZATÍM NEBYLA PROLOMENA

Nový Assassin´s Creed Origins zatím úspěšně odolává pirátům a prozatím nebyla její ochrana prolomena. Ubisoft totiž obohatil nového Assassina i o další ochranou VMProtect a také vlastními ochrannými mechanismy spojené s Uplay.

SQUARE ENIX NEZANEVŘELO NA DEUS EX 

I když zřejmě vydavatel Square Enix očekával od Deus Ex: Mankind Divided trochu víc, tak na značku rozhodně nezanevřel, to tvrdí představitelé studia, kteří dodávají, že na další pokračování Deus Ex musí přijít ta správná chvíle.

VR JE NA VZESTUPU ZA POSLEDNÍ KVARTÁL SE EXPEDOVALO NEJVÍCE ZAŘÍZENÍ

Zatímco mnozí nad VR stále ohrnují nos, tak čísla hovoří o tom, že se tomuto hardwaru daří čím dál více. Poprvé se totiž za kvartál vyexpedovalo přes jeden milión jednotek. Největší podíl na tom má PlayStation VR.

Přečti si  Netflix uvede nový seriál ze světa League of Legends

CIVILIZATION VI SE DOČKÁ ZNAČNÉHO ROZŠÍŘENÍ

Firaxis dnes oznámilo rozšíření Civilization VI s názvem Rise and Fall, které na PC zamíří 8. února a spolu s tím vydává i oznamující trailer, který představuje všechny důležité okamžiky lidstva, jež na vás budou v rozšíření čekat.

V BATTLEFRONTU II OBJEVENO MENU UMOŽŇUJÍCÍ KUSTOMIZACE POSTAV

Dice původně pracovalo s návrhem lootboxů, které by umožňovali kosmetické změny jednotlivých hrdinů ve Star Wars Battlefront II, ovšem přišlo nařízení, které vše změnilo do podoby, jež u titulu vyvolala aktuální kontroverzi.

BUNGIE KVŮLI KRITICE HRÁČŮ ZRUŠILO POSLEDNÍ LIVE STREAM K DLC CURSE OF OSIRIS

Po vyhroceném víkendu, kdy došlo k provalení informace, že Bungie okrádalo hráče o XP, aby je tak přimělo více utrácet reálné peníze za nákup Bright Engramů, oznámilo studio zrušení posledního live streamu k DLC Curse of Osiris.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

NA KONCI ÚNORA DOJDE K VYPNUTÍ SERVERŮ PRO DEAMON´S SOULS

Po dlouhých devíti letech se na konci února příštího roku vypnou servery RPG Deamon´s Souls od FromSoftware, které vyšlo exkluzivně pro PS3.

K LIFE IS STRANGE SE VRÁTÍ PŮVODNÍ DABÉRKY

Ashly Burch a Hannah Telle se vrátí a nadabují speciální bonusovou epizodu “Farewell” k Life is Strange: Before the Storm. Bonusová episoda bude tak něčím výjimečným, jelikož se ponese ve znamení opětovného shledání těchto dvou žen.

UFC 3 JE DALŠÍM PŘIPRAVOVANÝM PAY2WIN TITULEM OD EA

Beta UFC 3 odhalila nepříjemnou skutečnost, tou je že hra je další na seznamu pay2win titulů, kterou se společnost EA chystá na začátku příštího roku vydat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno