Launch Trailer k Apex Legends naznačuje další hratelnou postavu
Domů » Hry » Novinky » Launch Trailer k Apex Legends naznačuje další hratelnou postavu

Launch Trailer k Apex Legends naznačuje další hratelnou postavu

4.2.2020
Publikoval:

Dnes odstartuje v Apex Legends 4 sezóna, která nese podtitul Assimilation. V té do hry přijde nová hratelná postava Revenant ale launch trailer možná odhalil i další legendu.

Tato skrytá legenda by měla být přímo spojena s Revenantem a jeho násilnými činy, které se odehrály během launch traileru  Season 4.

Trailer ukazuje, že Revenant  jako „největší hitman, který kdy žoldnéřský syndikát kdy měl, je na zabijácké misi, kdy jeho cílem s vysokou odměnou je zloděj jménem Marcos Andrade. Tento cíl Revenant zlikviduje společně s jeho ženou, avšak zůstane jeden přeživší a to Andradeho dcera.

Co je to za dívku a proč by mohla být důležitá?

Přečtěte si  Cyberpunk 2077 nabídne bezplatný upgrade na Xbox Series X

Podle Twitterového účtu Apex Legends sleduje trailer k Season 4 25 let starou chladnokrevnou vraždu. Avšak při pohledu do současnosti je přeživší děvče již 30 letou ženou, která by velmi brzy mohla také vstoupit do arény.

Dřívější datamining již odhalil jméno „Loba“, které nyní okamžitě upoutalo pozornost. Při pohledu na původ jména je Loba v portugalském jazyce ženskou formou „vlka“. To by mohlo přímo korespondovat s malou sochou vlka, kterou Andrade dává své dceři těsně před jeho smrtí.

Informace poskytnuté dataminery charakteizují Lobu jako zlodějku, jejíž schopnosti by se mohly točit kolem stealth mechanik. Vzhledem k tomu, že Marcos Andrade a jeho manželka byli zloději, bylo by rozumné, aby tato dívka tyto dovednosti vylepšila a vykonala dokonalou pomstu.

Přečtěte si  Baldur's Gate 3 se představuje v úvodním 5 minut dlouhém filmečku

Kromě toho byl včera vydán také gameplay trailer, který blíže představuje nové kosmetiky pro postavy i speciální schopnosti Revenanta.

Apex Legends dns odstartuje Season 4 – Assimilation 4 na PC, Xbox One a PS4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
NZXT představuje PC skříň H1 Mini-ITX a NZXT BLD H1 Pre-Build, nepřipomíná vám to něco?

Společnost NZXT představila PC case H1 Mini-ITX, který zahrnuje PSU...