Vývojáři ukryli na limitovanou edici Xbox One X v barvách Cyberpunku 2077 zprávu, kterou lze odhalit pomocí UV světla.

Ještě před vydáním nejambicióznějšího titulu Cyberpunk 2077, studia CD Projket RED, se v těchto dnech dostává na trh limitovaná edice konzolí Xbox One X právě v barvách této hry. Nyní se na Redditu objevil záznam, který ukazuje, že vývojáři si dali s designem opravdu práci a na konzoli ukryli i “tajnou” zprávu.

Hru Cyberpunk 2077, včetně doprovodného merche si můžete objednat například ZDE.

Uživatel Eversmans037 zveřejnil fotografii z již obdržené konzole, kde zvýraznil tajnou zprávu na levé spodní části. První písmena ohraničená bílím čtverečkem totiž majiteli sdělují “UV ME” tedy osviť mě UV světlem. A přesně to uživatel Eversmans037 udělal a odhalil skrytou zprávu od vývojářů, která zní “Mnoho jazyků, jedna zpráva”  následuje poděkování v 15 jazycích, tedy ve všech, ve kterých hra Cyberpunk 2077 vyjde, kromě jiných je mezi nimi také čeština.

Limitovaná edice konzolí Xbox One X je dodávána v kovovém provedení s 1 TB úložištěm včetně UV prvků a s tematickým ovladačem, Součástí je také digitální kopie hry Cyberpunk 2077, kterou si můžete stáhnout v den vydání a která zahrnuje první rozšíření. které bude pro hru následně vydáno.

Přečti si  Netflix uvede nový seriál ze světa League of Legends

Cyberpunk 2077 vychází 17. září na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno