Zvěstovaný prequel Mafia bude údajně vyprávět příběh Dona Salieriho odehrávajícího se na Sicílii na konci 19. a počátku 20. století.

Začátkem tohoto měsíce se objevily zprávy, že Hangar 13 pracuje na  hře Mafia, která bude sloužit jako prequel k předchozím třem dílům, přičemž projekt je údajně v současné době v raném vývoji. Nyní se objevily další potenciální podrobnosti o hře, s laskavým svolením spoluzakladatele XboxEra Nicka Bakera v nedávné epizodě stejnojmeného podcastu.

Podle Bakera se Mafia 4 (nebo jak se to nakonec bude hra jmenovat) bude odehrávat na konci 19. a začátku 20. století. Příběh hry se údajně zaměří na Dona Salieriho, který, jak si budou pamatovat ti, kteří hráli původní Mafii nebo její remake z roku 2020 ), je hlavní kápo zločinecké rodiny Salieri, pro kterou pracuje hlavní hrdina Tommy Angelo.

Přečti si  Dying Light 2 Stay Human – Bloody Summer Event je nyní k dispozici

Zajímavé je, že Baker také říká, že mu jeho zdroj řekl, že Mafia 4 bude lineárnější hrou na rozdíl od plně otevřeného světa, což by více připomínalo první dvě hry Mafie na rozdíl od Mafie 3.

Samozřejmě, že tato nová hra Mafia ještě nebyla oficiálně oznámena, je nejlepší brát jakékoli nové podrobnosti pocházející z neoficiálního zdroje s rezervou, i když Baker má solidní výsledky, pokud jde o úniky.

Minulý rok bylo oznámeno, že Hangar 13 pracuje na multiplayerové sci-fi hře v otevřeném světě se superhrdiny, která byla popisována jako „Cthulhu meets Saints Row “. Později v průběhu roku však bylo oznámeno, že projekt byl zrušen. Od té doby se od Take-Two Interactive, 2K Games nebo Hangar 13 neobjevila žádná oficiální zpráva o tom, na čem studio dále pracuje.

Přečti si  Trailer na Gotham Knights se zaměřuje na Robina

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno