Marvel neplánuje emulovat MCU svými hrami.

Ať už to milujete nebo nenávidíte, nemůžete popřít, že MCU je extrémně populární u mainstreamového publika. Titánský multivesmír Marvelu učinil kulturu superhrdinů relevantnější než kdy dříve, takže je trochu překvapivé, že společnost zjevně nemá žádné aktuální plány na emulaci MCU se svými hrami.

V rozhovoru pro gamesindustry.biz viceprezident Marvel Games Bill Rosemann vysvětlil, že hry od EA, Insomniac a dalších vývojářů nebudou mít sdílený vesmír, protože nechce, aby vývojáři byli brzděni nebo omezeni tím, že se události budou odehrávat ve stejném světě. Místo toho chce Rosemann dát vývojářům svobodu vyprávět jejich vlastní příběhy.

Svět je překvapivě velmi známý a přijímá multivesmír,” říká Rosemann. “Máme všechny tyto různé reality. Nyní jsou všechny skutečné a my chceme dát každému svobodu vyprávět svůj příběh. Nechceme říkat ‘nemůžeš vyhodit měsíc do povětří, protože tahle hra tady v jiném studiu potřebuje Měsíc.“ Chceme dát každému svobodu a volnou ruku, aby mohl vyprávět svůj příběh.“

Přečti si  Splinter Cell Remake bude mít aktualizovaný příběh pro moderní publikum

V posledních letech jsme měli řadu vynikajících marvelovských titulů, včetně Marvel’s Spider-Man a Marvel’s Guardians of the Galaxy, s mnoha dalšími na obzoru. Insomniac má v práci pokračování Spider-Mana a také titul Wolverine. EA Motive oficiálně pracuje na titulu Iron Man pro jednoho hráče a říká se, že pracuje na hře Black Panther, zatímco Amy Henning a Skydance Media mají plné ruce práce s vlastním titulem Captain America/Black Panther.

Podle Rosemanna nebudou tyto tituly vzájemně propojeny, ale vždy existuje možnost, že jeden vývojář přebírající více licencí Marvel by se mohl rozhodnout nechat hrdiny přejít, pokud to příběhy, které vytvářejí, umožňují. Jen nečekejte, že verze Iron Mana od EA bude uvedena ve stejné hře jako Insomniac’s Wolverine, bez ohledu na to, jak skvělé by to bylo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno