Ačkoli Darkhold hraje roli v obou médiích, kreativní vedoucí Jake Solomon říká, že bylo „skutečným překvapením“ vidět to ve filmu.

Pokud sledujete Marvel’s Midnight Sun s, připravované taktické tahové RPG od Firaxis, pak v nejnovějším vydání PC Gamer Magazine je odhaleno, že Darkhold hraje roli také v Marvel’s Midnight Suns. Podle kreativního vedoucího Jakea Solomona však s Multiverse of Madness „neexistuje žádná spojitost“ . Bylo „skutečným překvapením“ vidět Darkhold v nejnovějším filmu a obě vlastnosti zaměřené na totéž je jen náhoda.

Zatímco v Midnight Suns budou existovat také „dobré“ a „zlé“ verze Scarlet Witch , jeho verze Doctora Strange je popisována jako „náročnější“. Jak poznamenává Solomon: „V sérii komiksů Midnight Suns, kterými je tato hra inspirována, by se Doctor Strange vždy objevil a měl tento úžasný plášť. Řekl by: „Mohl bych ji zastavit, ale kdybych to udělal, síla mých energií by roztrhala vesmír na kusy. A pak by odletěl. Berte to jako nápovědu, abyste ho pak nikdy neměli ve skupině.

Přečti si  Hra Avatar: Frontiers of Pandora byla odložena na fiskální rok 2023-24

Marvel’s Midnight Suns vychází 7. října pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Na Nintendo Switch přijde později.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno