Modern Warfare 2 půjde ve stopách svého předchůdce tím, že nebude používat červené tečky k odhalení nepřátelských lokací na minimapě.

Stejně jako předtím Vanguard, ani minimapa Modern Warfare 2 neodhalí umístění nepřátelských hráčů, kteří střílí ze svých zbraní.

Minimapa je zásadní nástroj pro hráče Call of Duty, kteří chtějí ovládnout lobby. Nejen, že poskytuje cenné informace týkající se polohy vašich spoluhráčů, ale v minulosti také odhaloval nepřátelská místa s červenými tečkami.

Aby se nepřátelé objevili na minimapě jako červená tečka, museli by střílet ze svých zbraní. V minulých hrách Call of Duty by to odhalilo umístění nepřítele. Zdá se však, že Modern Warfare 2 se nebude obsahovat touto funkcí minimapy.

Přečti si  The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vyjde 12. května 2023

Hráči nebudou mít jinou možnost, než si zvyknout na novou normu pro franšízu, protože souběžné hry Call of Duty odstranily červené tečky z minimapy. Rozhodnutí odstranit červené tečky z minimapy je vědomou volbou odpovědného vývojového týmu.

Infinity Ward odstartovalo trend v Modern Warfare (2019), takže není žádným překvapením, že se drží tohoto vzorce, který považovali za úspěšný. Zatímco Black Ops Cold War zvolili tradiční vzorec minimapy, po vydání Vanguardu se věci opět změnily.

I když střelba ze zbraně neodhalí vaši polohu na nepřátelské minimapě, Modern Warfare 2 možná přinese perk podobný Vanguard Radar. Tento perk způsobil, že se nepřátelé objevili na vaší minimapě, když vystřelili zbraní bez tlumiče, což trochu uklidnilo hráče, kteří byli tímto rozhodnutím rozrušeni.

Přečti si  Mapa Al Mazrah v CoD: Warzone 2 zcela inovuje mechaniku zóny

Nedostatek červených teček na minimapě Vanguard vyvolal masivní debatu mezi komunitou Call of Duty, když byla odhalena. Vzhledem k rozhodnutí společnosti Infinity Ward držet se tohoto vzorce, nebuďte překvapeni, když uvidíte, že se stane horkým tématem diskusí, jakmile začne beta verze Modern Warfare 2.

Call of Duty: Modern Warfare 2 vychází 28. října pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno