O remasterované edici Mass Effect Trilogy se díky úniku vědělo jež před jejím listopadovým oznámením a bude vydána s názvem Legendary Edition. A nyní možná unikl termín jejího vydání.

Uživatel Idle Sloth na Twitteru uvedl, že ingapurský maloobchodník Shopitree, i indonéská prodejna GSShop uvedli jako termín vydání 12. března. Oba záznamy byly následně odstraněny. Ovšem okno pro vydání bylo plánováno na jaro 2021, takže by toto datum mohlo skutečně odpovídat.

V tomto okamžiku nebyla žádná z těchto informací potvrzena samotným studiem BioWare ani společností EA. Ovšem na základě dřívějších úniku stojí za to tuto informaci nadále sledovat.

Mass Effect Legendary Edition bude obsahovat veškerý základní obsah pro jednoho hráče a DLC ze všech tří her plus promo zbraně, zbroje a balíčky, to vše předělané a optimalizované pro 4k Ultra HD.

BioWare také v loňské roce odhalilo, že pracují na dalším dílu této slavné série, ovšem od jeho vydání nás dělí ještě velmi dlouhá doba.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Mass Effect Legendary Edition vyjde na PC, PS4 a Xbox One s vylepšeními zaměřenými na PS5 a Xbox Series S | X na jaře 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno