CD Projekt RED potvrzuje, že v multiplayerové části hry Cyberpunk 2077, která je stále ve vývoji budou obsaženy mikrotransakce.

Nedávné zasedání Q&A mezi prezidentem CD Projektu a investory společnosti odhalilo některé nové informace o Cyberpunk 2077, včetně nových podrobností o režimu pro více hráčů.

CD Projekt RED je většinou známý svými příběhovými hrami pro jednoho hráče. Studio nikdy nevkročilo do multiplayerových vod ve větším měřítku, kromě karetní hry Gwent, která si vcelku slušně vede na na mobilních platformách. Ovšem studio se chystá přinést do do Cyberpunku 2077 rozsáhlý multiplayer. Přestože ještě nebylo odhaleno, jak bude ve hře fungovat mechanika pro více hráčů, fanoušci již nyní očekávají něco v podobě Grand Theft Auto Online.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Adam Kiciński, prezident CD Projektu RED, potvrdil, že část hry pro více hráčů bude obsahovat mikrotransakce a nákupy ve hře, protože je to „skvělé prostředí pro prodej věcí“, ačkoli objasnil, že s hráči v této oblasti nebudou zacházet agresivně. Podle Kicińského se vývojáři snaží přidat do hry nákupy tak, aby byli hráči při utrácení peněz šťastní.

Po letech očekávání bude Cyberpunk 2077 konečně k dispozici letos v listopadu a jak bylo uvedeno, tak hra by se již neměla dočkat dalšího odkladu.

Cyberpunk 2077 vychází 19. listopadu na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno