NetherRealm Studios muselo kvůli drsnému počasí na Středozápadě odložit svou další plánovanou událost, ve které mělo fanouškům ukázat další nové věci k Mortal Kombat 11.

Přesto NetherRealm dalo hráčům alespoň menší novou informaci v podobě odhalení dalšího bojovníka, který bude součástí seznamu Mortal Kombat 11. Podobně jako mnoho postav z předchozích dílů, kterými jsou: Sonya Blade, Scorpion, Raiden , Baraka, Sub Zero, Skarlet a Shao Kahn, doplní soupisku i další starý známý, kterým je Kano. Na jeho plné odhalení ovšem budeme muset počkat do příštího týdne. 

Dle prvních obrázků bude Kano vypadat přesně tak, jak si jej hráči pamatují a jak by jej očekávali. Opět bude mít svou kovovou masku a kybernetické oko, včetně své typické zbraně, kterou je decentní nůž.  Tetování na jeho paži by mohlo být náznakem jeho zločineckého syndikátu Black Dragon, ale tohle je čistě spekulace

Uvidíme jak se Kano zařadí do příběhu Mortal Kombat 11, který představuje skoky v čase a bude zahrnovat minulost, přítomnost a budoucnost série Mortal Kombat.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Mortal Kombat 11 vychází na PC, PS4 a Xbox One 23. dubna, přičemž verze pro Switch vyjde později v tomto roce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno