Game Awards 2020 se budou konat od čtvrtka do pátku a bude zde více než tucet herních odhalení.

Geoff Keighley je hostitelem a producentem herních cen a na Redditu se zúčastnil vlákna  Ask Me Anything, kde odpovídal na řadu dotazů ohledně herních cen.

Keighley zahájil relaci otázek a odpovědí na Redditu malým příspěvkem včetně fotografie. Uživatelé to samozřejmě berou nejen jako příležitost se ho obecně zeptat na Game Awards, ale také doufali, že získají nějaké informace o nových a spekulovaných herních oznámeních.

Moderátor a hostitel však spekulované tituly nekomentovali. Ale dal nám odpověď na kolik nových oznámení se můžeme těšit:

„Myslím, že existuje více než tucet her, které budou poprvé představeny / odhaleny v pořadu.“

Později to celé zúžil na 12 až 15 odhalení, včetně „některých zábavných věcí“. Kromě pěti světových premiér v předprodeji na nás čekají i další oznámení a odhalení. Jak již bylo zmíněno, Keighley nereagoval na spekulace o hrách jako Elden Ring nebo remake Metal Gear Solid. 

Pokud si nechcete nechat ujít nová oznámení a odhalení, můžete sledovat Game Awards 2020 naživo prostřednictvím streamu. U nás začíná pre-show 11. prosince ve 00:30. Poté následuje hlavní show v 1:00, která trvá asi dvě a půl hodiny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno