EA, mělo opravdu nedobrý start s poslední Star Wars hrou, kterou byl Battlefront II a nad vydavatelem vysela hrozba, že mu současný majitel značky Star Wars, kterým je společnost Disney, odebere licenci a Ea tak již žádnou hru z tohoto univerza nevytvoří.

Nyní se však zdá, že společnost výše zmíněnou hrozbu zažehnala. Napovídá tomu seznam nově nabízených pracovních pozic, který uvádí, že hledá někoho, kdo by obsadil pozici vedoucího on-line inženýra v Burnaby, což je domovem studia EA Vancouver. Uchazeč by měl pomoci  vést tým, který by dodal online funkce pro Star Wars projekt, jehož děj se má odehrávat v otevřeném světě. Výpis bohužel nenaznačuje název hry, projektu ani drobné náznaky o obsahu hry. Ovšem obsahuje informace, že žadatelé budou muset mít zkušenosti s implementací online funkcí, jako je Matchmaking, asynchronní interakce, živé služby, migrace serverů a hostitelů atd.

Přečti si  Dorazí Hades konečně i na konzole PlayStation?

Pravděpodobně se tak jedná o předělávaný lineární projekt Visceral Games, který byl v loňském roce zcela zrušen a předán právě do EA Vancouver z důvodu převedení do otevřeného online světa. To by ovšem také mohlo potvrzovat informace o tom, že EA jde nadále především o příjmy a ne o hráče, neboť upřednostňují hry probíhající v otevřeném světě založeném na mikrotransakcích.

Nová open world hra společnosti EA ze Star Wars univerza zatím nebyla oficiálně oznámena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno