Které módy pro vaši postavu budou těmi nejdůležitějšími v endgame části hry? Na to odpoví přehled nejlepší gear módů v Destiny 2.

Hráči v Destiny 2 mohou používat celou řadu módů, ale které z nich jsou ty nejlepší a je dobré si je schovávat a které naopak rozebrat a pokusit se nové?

Módy jsou důležitou součástí v power růstu i infuzí v pozdější fázi hry, kdy nechcete čekat na týdenní challenge. V Destiny 2 existuje ovšem slušná spousta těchto módů, které vám mohou zajistit navýšení útoku, obrany rychlosti a mnoha dalších faktorů.

Youtuber s názvem Arekkz  učinil testování těchto módů a ve svém videu se vám pokusí pomoci s tím, které stojí za to si nechat a které ne. Ukázalo se že krom navýšení power nejsou jinak mezi vzácnými a legendárními módy žádné kvalitativní rozdíly a všechny tak zajišťují stejný výsledek. Ovšem ne každý mód je vhodný pro každý typ gearu.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

Uživatel Arekkz také zjistil, že se účinnost stejných módu sčítá, ale nenásobí, to znamená, že jeden granát mód snížil cooldown o 8 sekund zatímco dva pouze o 14 a ne o 16 jak by se mohlo zdát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno