Pro CD Projekt RED nebyly poslední měsíce vůbec jednoduché, vzhledem ke stavu vydání Cyberpunku 2077 pro PS4 a Xbox One. Nyní studio poskytlo novou aktualizaci své strategie a plán, čeho chtějí dosáhnout se Cyberpunkem 2077 a Zaklínačem 3 v roce 2021.

V rámci rozsáhlé aktualizace strategie CD Projekt RED potvrdil, že next-gen aktualizace pro Zaklínače 3 má přijít přibližně ve stejnou dobu jako ta pro Cyberpunk 2077, Tj. v druhé polovině roku 2021. Tuto verzi hry bude zpracovávat Sabre Interactive, stejný vývojář, který stojí za portem Zaklínače 3 pro Nintendo Switch.

Nová generace hry vyvinutá za účelem využití nejvýkonnějšího herního hardwaru bude obsahovat řadu vizuálních a technických vylepšení – včetně ray tracingu a kratších dob načítání – napříč základní hrou, rozšířeními a veškerým dalším obsahem.

Snímek zobrazený během aktualizace strategie poskytl další podrobnosti o plánech CDPR pro Cyberpunk 2077…

  • Aktualizace a bezplatné DLC v roce 2021.
  • Vydání next-gen bezplatné aktualizace H2 2021.
  • Probíhající expanze.
  • Přidání online prvků.

CDPR také potvrdilo, že v tomto roce nedostaneme žádné placené expanze pro Cyberpunk 2077, protože ty jsou ještě stále ve vývoji a studio pracuje na podpoře zbytku hry.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Obecněji CD Projekt Red říká, že se snaží podpořit humánnější pracovní prostředí do budoucna a centralizovat vývoj, což umožní uplatnění vylepšení technologie RedEngine na všechny hry, které vyvíjejí.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno