Nintendo potvrdilo, že jeho OLED model nebude mít vylepšený CPU ani nebude mít více RAM než normální Switch.

Nintendo konečně odhalilo, že skutečně pracuje na novém Switchi, ale nebude o nic výkonnější než ten stávající.

nozí z nás očekávali, že během Nintendo Direct E3 2021, bychom se mohli dozvědět oficiální informace o takzvaném Switch Pro, ale nakonec nic z toho se nekonalo a Nintendo svou novou verzi hybridní konzole potvrzuje až nyní o několik týdnů později.

Nyní je jasné, proč nebylo nutné odhalit upgradovaný Switch během E3 2021. Sice má OLED Switch noho zajímavých vylepšení, která uživatele jistě potěší, ale jinak se toho příliš nezměnilo.

Nintendo pro The Verge potvrdilo, že OLED verze konzole má stejný CPU jako normální Switch a také nemá žádnou další RAM. Možná proto nebyl nazván Switch Pro a jeho název se místo toho zaměřuje na jednu zásadní změnu konzole, kterou je displej. 

Obrazovka je široká sedm palců na rozdíl od běžného Switche, který má pouze 6,2 palce. Má také mnohem širší a mnohem robustnější stojan a navíc dvakrát tolik paměti než normální Switch. Otázkou však je zda to za uvedenou startovací cenu 350 USD stojí, zejména potom pokud již Switch vlastníte.

Přečti si  Recenze: Olympic Games Tokyo 2020 - Oficiální přešlap?

OLED model bude uveden do prodeje 8. října 2021 a jak bylo uvedeno jeho cena bude 349,99 $.

Pokud doufáte, že nový OLED model přinese řešení s driftujícími Joy-Cony, potom vás musíme zklamat. Nintendo totiž potvrdilo, že s novým modelem nepřináší v tomto směru žádné změny. Informace pochází přímo z části FAQ na webu Nintendo, což naznačuje, že systém bude fungovat se současnými řadiči Joy-Con, které jsou již na trhu.

Konkrétně Nintendo píše: „Řadiče Joy-Con dodávané s Nintendo Switch (model OLED) jsou stejné jako řadiče, které jsou v současné době k dispozici.“ Pokud jste jedním z tisíců lidí, kteří v současné době trpí problémy s driftováním, není to příliš uklidňující informace.

Nintendo Switch OLED bude k dispozici od 8. října 2021.

Přečti si  Dragon Age 4 a nové artworky brnění

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno