Bývalý prezident Nintendo of America Reggie Fils-Aime na začátku tohoto roku prozradil, že ho „před mnoha lety“ na E3 oslovil Kanye West v nadějí, že bude spolupracovat se společností na výrobě hry.

Tato informace, kterou poprvé uvedlo Nintendo Everything , pochází z podcastu Fils-Aime s herním novinářem Haroldem Goldbergem,  Talking Games With Reggie a Harold.

Podle všeho příšel West do stánku Nintendo na E3 a strávil nějaký čas rozhovorem se Shigeru Miyamotem a požádal o setkání s Fils-Aime. Ti dva se setkali společně s Westovou manželkou Kim Kardashian, aby hovořili o potenciální spolupráci.

V té době však mělo Nintendo v plánu spoustu projektů a nebyla tu možnost jak něco začít připravovat s Westem a tak musel Fils-Aime najít způsob, jak zdvořile odmítnout tuto příležitost spolupráce. Řekl mu:

„Kanye, nechceš s námi spolupracovat, protože jsme tvrdí, velmi tvrdí. Jediné, co děláme, je prosazování toho nejlepšího obsahu. Nebyli bychom typem partnera, se kterým byste chtěli pracovat.“ načež West odvětil: „Reggie, ty jsi přesně ten typ partnera, kterého chci z toho důvodu!“

A jak se zdá, tak se žádná významná spolupráce od té doby neuskutečnila a asi ani jen tak neuskuteční.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno