Po spoustě spekulací se do Verdansu skutečně blíží režim „Nightfall“ a do bitvy ve Warzone přidává zcela nový prvek.

Zdá se, že noční režim konečně přichází do Call of Duty: Warzone. V minulosti se o tomto režimu hodně spekulovalo a jak se zdá, tak Infinity Ward skutečně poslouchá některé požadavky hráčů.

Není to poprvé, co hráči slyší o nočním režimu ve hře. Na krátkou dobu  byl ve vybraných multiplayerových mapách, jako jsou Azhir Cave a Hackney Yard. Zatímco tento režim byl vysoce očekáván, některé hráče zklamal kvůli změnám v základní herní mechanice, jako je třeba použití brýlí a laserů pro noční vidění.

Po aktualizaci aktualizace Call of Duty  Season 5 Reloaded se někteří hráči rozhodli procházet přidané soubory hry v naději, že najdou vodítka k obsahu, který bude v blízké budoucnosti aktivován. Do souborů byly zahrnuty značky pro nový herní režim „Nightfall“, kde hráči padají do noční verze Verdansku, který osvětluje pouze měsíc a světla na mapě. 

https://twitter.com/ModernWarzone/status/1298158916866437120?ref_src=twsrc%5Etfw

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

I tam mají již nyní někteří hráči obavy z toho, že v nočním režimu nebudou viditelné odlesky z optik odstřelovacích pušek a bude možná nutné použití brýlí pro noční vidění. Hráči se dále obávají, že noční režim bude nutit hráče na mapě ještě více kempovat, místo aby se pohybovali po mapě a plnili kontrakty a hledali nepřátelské týmy.

Oficiální vydání  nočního režimu Warzone  je stále nepotvrzené, ale na základě předchozích úniků dat v rámci aktualizací mohou hráči očekávat, že bude spuštěno ve velmi blízké době. 

Call of Duty: Warzone  je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno