Od teď se musíte mít ve Verdansku ještě více na pozoru, než kdy dříve, protože se tu objevila nová upozornění, která varují před zombiemi.

Společnost Raven Software začala do Verdansku v CoD: Warzone umisťovat nouzová vysílání, která hráče upozorňují na to, co přijde. Zombies mají brzy napadnout Verdansk!

Pozor všichni operátoři ve Verdansku.

Nouzový vysílací systém vydal menší varování před nákazou pro jihovýchodní zónu Verdansku zahrnující epicentrum miasma („loď duchů“ Vodianoy) i území bezprostředně na východ, včetně vězeňského komplexu Zordaya a okolních oblastí. Navíc terénní průzkumníci ve spojení s mnohostrannou leteckou podporou odhalili existenci anomálií v oblasti Kastovie. Následující pokyny byly schváleny pro všechny vojenské operátory pracující v oblasti větší Tavorsk:

Doporučujeme věnovat maximální pozornost: Opětovné průzkumy v těchto nově potvrzených anomálních zónách mohou vést k dalším konfliktům, protože spekulativní zprávy naznačují, že sekundární síly neznámého původu nyní sídlí jak v komplexu věznic, tak v plně ohrožených bodech zájmu Vraku.

Nepřátelské síly jsou popsány jako seschlé postavy, vykazující mrtvolný vzhled a postrádající vlastní vědomí. Pokud narazíte na tyto neobvyklé nepřátele, doporučuje se bojový ústup, okamžité odstranění a následná fumigace.

Výstraha: Úroveň protokolu o zadržení nebyla zvýšena, protože se zdá, že tyto hrozby jsou obsaženy hlavně v jižní zóně sektoru 5, a operátoři v okolních regionech by měli postupovat jako obvykle. Počítačové modely očekávají, že anomální aktivity brzy přestanou a rozšíření ohnisek se neočekává. 

Zůstaňte ledově klidní a proveďte svou misi.

Raven také na svém Twitteru sdílel krátké nouzové video s upozorněním na zombie, které převzaly vězení, a na novou oblast lodi, jakmile protokol vstoupil v platnost.

Co bude dál pro Warzone, Activision ještě oficiálně neoznámil, ale stále kolují zvěsti o tom, že Verdansk má být zničen a nahrazen novou mapou, která má dorazit v dubnu.

Přečti si  STALKER 2 - Neexistují žádné plány pro PS5, Game Pass je jeden z důvodů Xbox exkluzivity

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno