Vývojáři z Treyarchu od vydání Call of Duty: Black Ops 4 dodávají hře neustále nové aktualizace a snaží se hru maximálně vylepšit, i když ne vždy se jim to zcela daří, na mysli máme například předposlední aktualizaci pro režim Blackout, se kterou nejsou fanoušci hry vůbec spokojeni.

Včera však do hry přibyla další nová aktualizace s označením 1.10, která do klasického multiplayeru přináší nerf Zero operátorů a také nový režim Half-Off Heist.

Co se režimu Blackout týče, tak zde přichází Treyarch opět s dalšími novinkami o kterých si nejsme zcela jisti, že budou ku prospěchu tohoto režimu.

  1. Blackout nově nabízí režim custom Blackout games, kde s dalšími 11 hráči můžete vytvořit soukromou hru a v ní se následně utkat. Potíž ovšem vidíme v tom, že tato možnost bude spíše využívána k průzkumu mapy, kde hráči budou hledat nejvhodnější pozice pro kempení a také místa kde budou mít nad ostatními hráči převahu. Tímto krokem rozhodně Treyarch nevede hráče k většímu pohybu na mapě.
  2. Majitelé PlayStationu 4 jsou nyní prvními, kterým Treyarch odemkl všechny specialisty v režimu Blackout (PC a Xbox One bude následovat příští týden), Takže veškeré dosavadní snažení, odemykat specialisty pomocí dokončování speciálních misí v tomto režimu, přichází vniveč. Všem, kteří odemkli specialisty před tímto 1.10 updatem dá Treyarch jako náplast za jejich snažení novou “Numbers” výbavu, to jistě potěší…
  3. Došlo k vylepšení mapy a zvuku
Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

Klademe si otázku, co vede Treyarch k těmto rozhodnutím a změnám, které nejoblíbenější režim ve hře takto kazí. Komunita dlouhodobě volá po změně lootování i změně inventáře, po změně Armoru level 3, který by po jeho poškození měl klesnout na level 2. Ovšem tyto změny do hry stále nepřichází, místo toho k nám přichází potichu změny TTK , TTD a kompletní rebalanc zbraní.

Call of Duty: Black Ops 4 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno