Bungie pracuje na nových hrách a u jedné z nich by se konečně mohlo stát, že vývojář Destiny 2 upustí od Tiger  enginu v němž je vytvořeno Destiny ve prospěch něčeho, s čím bude práce o něco jednodušší.

Také by to mohlo opustit své temné a vesmírné příběhy pro něco trochu “lehkého a rozmarného”.

Nová nabídka práce pro vedoucího inkubačního herního inženýrství popisuje hru s „radostným PvP bojem a akcí“ s „bezstarostnými a rozmarnými postavami“. Hra také konkrétně zmiňuje Unreal Engine 5, populární engine nové generace, který je základem her jako Fortnite, nadcházející Stalker 2, Black Myth: Wukong a Hellblade 2. Reklama také zmiňuje zkušenosti s vývojem pro PC, konzole a mobily. Plus je označována jako “games as a service.”

Jako hlavní herní inženýr v Bungie budete budovat herní architekturu a systémy, díky kterým bude hra vypadat úžasně – spojení animace, hratelnosti a sítí – pomocí široké škály technologií,“ stojí v inzerátu. Nejdůležitější je, že budete pracovat se zábavným, oddaným a vášnivým týmem, který se věnuje vytváření nové franšízy v Bungie.”

Zdroj: Bungie

Tento inzerát by mohl být pro řadu různých projektů, na kterých Bungie pracuje. Je tu fantasy RPG, které bylo zmíněno v pracovním inzerátu před několika lety, zcela nová IP mimo vesmír Destinyakční hra z pohledu třetí osoby a také akční PvP hra pro více hráčů s aspirací na esport. Nebo je možné, že některé z těchto nápadů již byly vyřazeny nebo mezi sebou zkombinovány, aby bylo možné vytvořit něco úplně jiného. Všechny tyto inzeráty pouze poukazují na to, co má Bungie ve svých inkubačních týmech, je to chaotické místo, kde se nápady neustále opakují, rozšiřují nebo zahazují.

Je to již 6 let, co Bungie vydalo Destiny 2 a které stále udržuje studio nad vodou díky neustálému proudu nového obsahu a s ním spojených mikrotransakcí.

Ať už Bungie pracuje na čemkoli, víme, že to zapadá do plánů Sony na deset live service her zahrnujících „různé žánry, různé plány vydání“ a „různá měřítka“. Víme také, že Sony pracuje na dalších projektech Destiny, které by mohly zahrnovat seriály a filmy. 

Od fanoušků se také mluví o tom, že se Bungie potenciálně dívá na Destiny 3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno