Studio využívá tento nový projekt k seznámení se s Unreal Engine 5.

Nedávno  studio stojící za Gears of War potvrdilo, že pro své budoucí projekty bude používat nejnovější Unreal Engine 5. A nejlepší způsob, jak se s novým enginem a jeho novou sadou nástrojů seznámit, je vytvořit něco malého, ale přitom zcela nového. Nyní novinář Jeff Grubb poskytl potenciální podrobnosti o tom, jaký tento nový projekt bude.

V nové epizodě podcastu publikované na YouTube kanálu colteastwood Grubb uvedl, že nová IP, na které The Coalition pracuje, bude menším a experimentálnějším projektem. Účelem tohoto projektu, říká Grubb, je, aby se studio seznámilo s Unreal Engine 5 a během vývoje se seznámilo s jeho vstupy a výstupy. Podle něj si ale hráči i na tento menší titul budou muset ještě nějaký čas počkat. Jakmile si studio zvykne na Unreal Engine 5, vrátí se zpět na  Gears of War  v plném rozsahu a začněte s opravdovou prací na  Gears 6.

Nedávno Grubb také uvedl, že je nepravděpodobné, že by se Gears 6 objevilo příští měsíc na E3 na Microsoftu. Pokud jsou nejnovější výroky Grubba přesné (a v minulosti se o něm věřilo, že je důvěryhodným zdrojem informací), mělo by být zajímavé sledovat, jak se tento nový menší projekt bude formovat a co nám nabídne. 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno