Naughty Dog vydalo nový koncept Art ke své nadcházející PlayStation 4 exkluzivitě The Last of Us Part 2, který napovídá, kdo bude možná dělat Ellie v určitém okamžiku společníka.

V The Last of Us Part 2 nebudeme po celou dobu hraní s Ellie sami, ale na její cestě jí bude doprovázet hned několik společníků. Mimo jin to bude dříve odhalená přítelkyně a láska Dina a jak nám ukázal poslední trailer, tak počítat můžeme opět i s Joelem.

Nyní však Naughty Dog odhalilo koncept Art, který prozrazuje i dalšího společníka, který tentokrát bude čtyřnohý. Řeč je samozřejmě o psu.  Fanoušci hry touží po čtyřnohém parťákovi již od prvního dílu a jak se zdá studio možná vyslyšelo jejich přání. 

Naughty Dog spolupracuje s Cook a Becker, kdy společně vydávají koncept Arty k TLOU 2 a právě nejnovější vyobrazuje Ellie společně se psem. Samozřejmě, nejedná se o potvrzení, že nám pes bude dělat partnera po celou dobu hraní, Koneckonců se jedná o koncept Art, který se nakonec do hry nemusí vůbec dostat.  Ale jsem přesvědčen o tom, že v určitém okamžiku hry bude pes Ellie doprovázet. Ba co více, osobně si myslím, že Naughty Dog nás nechá vytvořit si ke zvířeti vztah, abychom o něj později v emotivní scéně přišli.

Přečti si  Bethesda Game Studios pracuje na nové neohlášené hře

The Last of Us Part 2 vychází 29. května 2020 pro PS4.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno