Společnost Sony a vývojáři ze studia Team Ninja zveřejnily první trailer zaměřený na kampaň připravované PlayStation 4 exkluzivity Nioh 2. Pokračování akčního RPG zasazeného do roku 1555, tedy 45 let před událostmi z prvního dílu, slibuje přepracovaný soubojový systém a bohatější využití schopností Yokai.

Hlavním hrdinou Nioh 2 bude lovec démonů Hideyoshi. Napůl člověk a napůl Yokai ztratí během jednoho z náročných soubojů kontrolu nad svými nelidskými schopnostmi a dá tak do pohybu kolotoč nezáviděníhodných událostí. Japonské studio se nepochlubilo pouze Story trailerem, ale zveřejnilo i plán pro dodatečný obsah. Season Pass bude obsahovat celkem 3 herní rozšíření, která by hráče měla upoutat na další desítky hodin. O chystaných rozšířeních se v rozhovoru pro PlayStation Blog rozpovídal kreativní ředitel studia Tom Lee. Dle jeho slov mají DLC nabídnout nové zbraně, postavy, schopnosti a především zápletky.

Přečti si  STALKER 2 bude „velmi dlouhou hrou“ nabízející obsah na „stovky hodin“

Lee také prozradil, že veškerý dodatečný obsah se dobově zařadí před dějovou linku základní hry. Všechna DLC budou součástí Nioh 2 Digital Deluxe edice, jejíž cena by měla být v den vydání na PS Store necelých 80 USD.

Nioh 2 vychází 13. března exkluzivně pro PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno