Zatímco společnost Nintendo zatím oficiálně nepotvrdila žádné informace ohledně více spekulovaném nadcházejícím modelu konzole Switch, tak nová zpráva naznačuje, že právě nový model by měl využívat technologie společnosti Nvidia.

V nové zprávě  agentur Bloomberg  Takashi Mochizuki a Iana Kinga zdroje blízké Nintendu webu potvrdily, že nový model Switch bude obsahovat čipovou technologii grafické karty Nvidia pro lepší grafiku a vyšší úroveň výkonu. Podle zdroje bude nový model Switch podporovat Nvidia DLSS (Deep Learning Super Sampling) pro lepší vykreslení. Toto je doplněk k předchozím zprávám o upgradovaném OLED displeji pro ještě ostřejší vizuální zážitek.

Zahrnuto je také to, že nová konzole Nintendo Switch bude obsahovat lepší CPU a lepší paměť, což je přirozený vývoj pro jakýkoli upgradovaný hardware.  Nintendo ještě musí oficiálně všechny informace z posledních měsíců oficiálně potvrdit nebo vyvrátit.

Přečti si  Společnost Sony údajně přesunula pozornost na větší AAA projekty a již nechce vyvíjet menší hry

Nintendo Switch si od svého uvedení na trh v roce 2017 vede neuvěřitelně dobře. S příslibem větší podpory třetích stran než kdykoli předtím měla velká část hráčské komunity pochybnosti o tom, co Nintendo nabízí, protože Wii U nesplnilo očekávání. Do dnešního dne přepínač nadále překonává očekávání, pokud jde o prodej a výkon. Tento úspěch pokračoval s Nintendo Switch Lite, menší a barevnější verzí přenosné platformy. Dalším logickým krokem by tak byl příchod většího a silnějšího systému Pro.

Co si o případném novém a výkonnějším modelu Switch myslíte? Dejte nám vědět v komentáři. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno