Po několika odkladech PlayStation 4 exkluzivity Days Gone, nám pomalu začínají Freakeři vylézat z děr a Sony tak začíná startovat svůj Hype Train, který se s blížícím datem vydání co nevidět naplno rozjede.

Tento týden vydalo Sony Bend studio trailer nazvaný “Fighting to Survive” (Boj o přežití), který detailně vyobrazuje boj proti nemrtvým Freakerům a zvěři.

Zombie se ve hře nachází jak v menších skupinkách, tak i v pořádných hordách, které se budou snažit přivést hlavního hrdinu do svých řad.

Kreativní ředitel John Garvin odhalil, že jak malé skupinky, tak i velké hordy Freakerů jež žijí v otevřeném světě Days Gone, mají své návyky a tak hráči budou moci zjistit, kde spí, krmí se, atd.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Ve hře existují čtyři druhy nemrtvých:

  • Takzvaní “Swarmers” což je podskupina uvnitř Freakerů, kteří dostojí svého jména, protože zřídkakdy cestují jednotlivě. Většinou na ně narazíme ve skupinách po dvou až třech, ale občas tvoří i početnější hordy.
  • Naproti tomu “Screamers” nepředstavují pro hráče velkou hrozbu, minimálně do doby než začnou ječet, což snadno přiláká velké hordy.
  • Dále tu máme tzv. “Breakers“, kteří vypadají jako velcí a velmi silní Freakeři, které bude velmi obtížné sundat.
  • nakonec jsou ve hře “Newts“, kteří jsou popisování jako oportunisté a jsou nepřátelští jen když se cítí být ohrožení.

I přes své zaměření na hordy dává nový trailer fanouškům více informací o dalších funkcích, jako je sběr munice a boje na blízko. Trailer také ukazuje, že hráči budou mít k dispozici funkci zpomalení času nazvanou “Combat Focus”, které vypadá velmi podobně jako u Horizon: Zero Dawn.

Přečti si  Ve vývoji by údajně měla být hra The Mandalorian

Days Gone vychází exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro 26. dubna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno