Pokud patříte mezi fanoušky Call of Duty: Warzone, pak jistě víte, že hra se dlouhodobě potýká s hackery, kteří znepříjemňují zážitek z jinak skvělé Battle Royale hry. Ovšem to, co se děje nyní napovídá, že už si asi nikdy nebudeme schopni zahrát normální lobby.

Přes noc se objevilo na Twitteru nové video, ukazující hackera v akci. Toto video zřejmě předvádí nové možnosti cheatů, které dosud ve Warzone nebyly k vidění. Ze záběrů sdílených uživatelem Twitteru a Twitch partnerem Yungstaz6, vidíme, že hacker využívá řadu nových triků šílených funkcí.

budeme mít vůbec ještě někdy šanci zahrát si normální multiplayerovou střílešku bez cheaterů?

Vypadá to, že jeden obzvláště drzý hráč má z nějakého důvodu ve Warzone brýle pro noční vidění, může připínat permanentní pingy na své nepřátele a má možnost měnit své herní jméno během hry. Podívejte se na níže uvedené záběry.

V následném tweetu Yungstaz6 sdílí klip zmatené lobby chatující s hackerem, který říká, že měl přístup k podvodům „po dobu pěti měsíců“, i když očividně hacky „nejsou na prodej“.

Ještě horší je, že na Redditu se objevil další klip, který podle všeho ukazuje dalšího hackera, který znovu používá brýle pro noční vidění, aimbot a nějak se mu podaří vykopnout všechny ze hry jakmile zemře. Podívejte se na to níže.

I’ve NEVER been in a game with a hacker like this. He died at super when his aim bot kept locking onto zombies. But it quit the entire lobby out when he died.. games a joke watch till the end he even has night vision goggles from CODWarzone

Toto je jen poslední z přetrvávajících problémů hry s hackery. V březnu jsme zaznamenali problém s hráči, kteří dokázali přijít na to, jak ukončit zápasy Warzone, kdykoli se jim zamane.

Vývojáři z Raven Software tvrdí, že tvrdě pracují na tom, aby získali kontrolu nad hrou a zavázali se k měsíčním aktualizacím ohledně podvádění a ve snaze zastavit hackery dokonce zvýšil frekvenci banovacích vln.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Pokud jste tedy doufali, že by se s příchodem nové sezóny mohl stav Warzone zlepšit, potom vás tato informace pravděpodobně přesvědčila o opaku.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno