Nového herní PC od MSI vypadá jako hlava robota
Domů » Hardware » Nového herní PC od MSI vypadá jako hlava robota

Nového herní PC od MSI vypadá jako hlava robota

MEG Aegis Ti5 od MSI je nový herní počítač s jedním z nejnápadnějších designů, jaké jsme mohli za poslední roky spatřit.

Design tohoto PC připomíná  GLaDOSe ze hry Portal nebo robotické matky z filmu od Netflixu s názvem I Am Mother. 

MSI se kromě futuristického designu může pochlubit také dalšími zajímavými parametry a to, že se jedná o vůbec první stolní PC kompatibilní s 5G a také s „Gaming Dial“, což je malý displej na přední straně, který může monitorovat a ovládat váš systém.

Na trhu s herními PC nejsou futuristické designy PC skříní ničím novým, ale je na první pohled jasné, že Aegis Ti5 je na zcela jiné úrovni. Obzvláště zajímavým prvkem je, jak se spodní část stroje zvedá z podlahy. Pravděpodobně to zlepšit proudění vzduchu uvnitř skříně. 

PC nadšenci se velmi často snaží vyhnout předpřipraveným sestavám, jako je tato, ve prospěch úspory financí a maximální optimalizace vlastních potřeb a výkonu. Výhodou PC, jako je tento, jsou experimentální systémy MSI, ke kterým byste se jinak jen těžko dostali.

Přečtěte si  CD Projekt RED právě oznámil odklad Cyberpunku 2077 na září

Společnost MSI webu Tom’s Hardware  oznámila, že specifikace Aegis Ti5 zatím nejsou konečné, ale měly by se rozšířit až na nejnovější Intel Core i9, Nvidia RTX 2080 Ti a 128 GB RAM.

Je jasné, že tyto špičkové komponenty v kombinaci s touto futuristickou skříní nebudou ničím levným, Zástupce MSI řekl Tom’s Hardware, že stroj by mohl být k dispozici s cenovkou kolem 4 000 dolarů, přičemž by měl být na trhu ve třetím čtvrtletí letošního roku. No, cena to není zrovna nejnižší.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Návod jak zdarma upgradovat z Windows 7 na Windows 10

Ano, tato možnost, která byla po několik měsíců k dispozici...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů