Nový Battlefield potvrzen na konec tohoto roku; odhalení na sebe nenechá dlouho čekat
Domů » Hry » Novinky » Nový Battlefield potvrzen na konec tohoto roku; odhalení na sebe nenechá dlouho čekat

Nový Battlefield potvrzen na konec tohoto roku; odhalení na sebe nenechá dlouho čekat

3.2.2021
Publikoval:

Generální ředitel EA Andrew Wilson potvrzuje, že nový Battlefield bude připraven na konec letošního roku a k oficiálnímu odhalení dojde brzy.

Příští  Battlefield byl konečně potvrzen a úplné odhalení bude brzy k dispozici. Battlefield je jednou z nejoblíbenějších multiplayerových stříleček a vlastně jediným skutečným konkurentem série Call of Duty. Sice má série nyní nějakou dobu pauzu, ale fanoušci si mohou oddychnout, protože bylo potvrzeno, že nový díl bude vydán na konci tohoto roku.

Battlefield V je poslední hrou v této oblíbené sérii a na trhu je již od roku 2018. Takže není divu, že dnešní potvrzení vydání nového dílu je pro mnohé fanoušky velmi uklidňující zprávou. Generální ředitel společnosti Electronic Arts Andrew Wilson během finanční zprávy investorům uvedl, že některé novinky z nadcházejícího Battlefieldu jsou na cestě.

Přečtěte si  Smlouva Toma Hollanda vyprší po Spider-Man: No Way Home

Wilson slíbil, že nové Battlefield bude připraven na konec tohoto roku. Jako obvykle u této série bude hra obsahovat obrovské a pohlcující bitvy. Kromě toho Wilson také uvedl, že hra umožní hru více hráčů najednou než kterákoli jiná hra v této sérii, což vzbuzuje důvěru v nedávným spekulacím o tom, že nový Battlefield bude mít obrovské množství hráčů. (Popravdě tato informace nás trochu děsí, protože čím více hráčů na jedné mapě, tím hra hůře funguje). Fanoušci mohou očekávat úplné odhalení Battlefieldu později na jaře.

Zatímco Battlefield V z roku  2018 obdržel obecně příznivé recenze, hra byla poznamenána problémy s dohazováním, problémy se sledováním výzev, zvláštními možnostmi designu UI a spoustou dalších chyb. Ovšem s ohledem na to kolik času měli vývojáři na vývoj nového dílu, mohl by přijít s něčím skutečně originálním a výjimečným. 

Battlefield 2021 je v současné době ve vývoji pro konzole a PC. 

Přečtěte si  Do Diablo 2 Resurrected si budete moci přenést své uložené pozice z původní hry
Zdroj :
GameRant

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Do Diablo 2 Resurrected si budete moci přenést své uložené pozice z původní hry

Vicarious Visions potvrzuje, že bude podporovat ukládání souborů z původního...