Generální ředitel EA Andrew Wilson potvrzuje, že nový Battlefield bude připraven na konec letošního roku a k oficiálnímu odhalení dojde brzy.

Příští  Battlefield byl konečně potvrzen a úplné odhalení bude brzy k dispozici. Battlefield je jednou z nejoblíbenějších multiplayerových stříleček a vlastně jediným skutečným konkurentem série Call of Duty. Sice má série nyní nějakou dobu pauzu, ale fanoušci si mohou oddychnout, protože bylo potvrzeno, že nový díl bude vydán na konci tohoto roku.

Battlefield V je poslední hrou v této oblíbené sérii a na trhu je již od roku 2018. Takže není divu, že dnešní potvrzení vydání nového dílu je pro mnohé fanoušky velmi uklidňující zprávou. Generální ředitel společnosti Electronic Arts Andrew Wilson během finanční zprávy investorům uvedl, že některé novinky z nadcházejícího Battlefieldu jsou na cestě.

Přečti si  Únik databáze odhaluje, že Demon's Souls by mohlo dorazit na PS4, otázkou zůstává kdy hra vyjde i pro PC

Wilson slíbil, že nové Battlefield bude připraven na konec tohoto roku. Jako obvykle u této série bude hra obsahovat obrovské a pohlcující bitvy. Kromě toho Wilson také uvedl, že hra umožní hru více hráčů najednou než kterákoli jiná hra v této sérii, což vzbuzuje důvěru v nedávným spekulacím o tom, že nový Battlefield bude mít obrovské množství hráčů. (Popravdě tato informace nás trochu děsí, protože čím více hráčů na jedné mapě, tím hra hůře funguje). Fanoušci mohou očekávat úplné odhalení Battlefieldu později na jaře.

Zatímco Battlefield V z roku  2018 obdržel obecně příznivé recenze, hra byla poznamenána problémy s dohazováním, problémy se sledováním výzev, zvláštními možnostmi designu UI a spoustou dalších chyb. Ovšem s ohledem na to kolik času měli vývojáři na vývoj nového dílu, mohl by přijít s něčím skutečně originálním a výjimečným. 

Battlefield 2021 je v současné době ve vývoji pro konzole a PC. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno