Společnost Nintendo prý během letošního roku představí nový model Nintendo Switch 4K se 7palcovým displejem Samsung OLED.

Již dlouho se šířily informace o novém modelu Nintendo Switch Pro, přičemž poslední z nich tvrdí, že nový model nabídne podporu dokovací technologie NVIDIA DLSS spolu s funkcemi rozlišení 4K v dokovacím režimu.

Zatímco Nintendo nedávno uvedlo, že nemá v úmyslu oznámit nový model Switch „v dohledné době“, technologický novinář Bloomberg Takashi Mochizuki nyní uvádí, že zdroje obeznámené s plány Nintendo uvedly, že společnost plánuje oznámit nový model Switch později v tomto roce. Podle zprávy Bloombergu bude nový Switch vybaven větším 7palcovým OLED displejem Samsung s rozlišením 720p, přičemž Samsung zahájí masovou výrobu displejů již v červnu.  “Displeje jsou určeny k odeslání montážním firmám kolem července, uvedli lidé,” píše Mochizuki.

Přečti si  Battlefield 6 pravděpodobně nevyjde na staré konzole

Nový model Switch od společnosti Nintendo, prozatím nazývaný Nintendo Switch Pro, bude mít několik exkluzivních titulů, které na současných modelech Switch nebude možné hrát.

To napsal zasvěcený průmyslový insider „NateDrake“ v příspěvku, který reagoval na výše zmíněnou zprávu agentury Bloomberg o novém modelu Switch. I když jich nebude mnoho, nadcházející Switch ‘Pro’ prý získá vybraný počet her exkluzivně pro nový model, zejména od partnerů třetích stran. Zasvěcená osoba neprozradila, o jaké tituly se bude jednat, ale sdělila, že ví alespoň o jednom.

“Budou existovat některé vybrané exkluzivity, zejména od partnerů třetích stran,” napsal ve vlákně ‘NateDrake’ , čímž podpořil dalšího uživatele ResetEra, který uvedl , že pro Switch Pro budou exkluzivity. Dodal, „nemusí to být velký počet z nich, ale vím alespoň o jednom.“

Jak se dalo očekávat, po odpovědi NateDrake už fanoušci spekulovali, o jaké tituly třetích stran by se mohlo jednat, protože Rockstar’s Red Dead Redemption 2 a nadcházející GTA V Remaster jsou na prvním místě. Zmiňuje se také loňský Final Fantasy VII Remake, který byl až dosud exkluzivní pro PlayStation 4/5.

Přečti si  Cyberpunk 2077 nebude odložen, ujišťuje CD Projekt RED

Samozřejmě, stejně jako u všech spekulací a tvrzení zasvěcených, vezměte výše uvedené informace zatím s rezervou. Nintendo samotné zatím nepotvrdilo existenci nového modelu Switch Pro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno