Režim Zombies Onslaught ve hře Call of Duty Black Ops Cold War bude až do listopadu příštího roku exkluzivní pro konzole PlayStation.

Activision odhalil část obsahu a událostí Call of Duty Black Ops Cold War, které zůstanou exkluzivní pro PS4 a PS5 až do 1. listopadu 2021. 

Stejně jako v posledních několika letech dostanou PlayStation časově exkluzivní obsah, který nebude pro ostatní platformy dostupný téměř rok. Activision oficiálně odhalil tento exkluzivní obsah v novém traileru. 

Jak je ukázáno v traileru , režim Onslaught ze sekce Zombies ve hře zůstane jako režim exkluzivní pro PlayStation až do 1. listopadu 2021. Onslaught je režim spolupráce pro 2 hráče, ve kterém budete bojovat proti nekonečnému počtu zombie ve více mapách. Režim obsahuje bezpečnou zónu, která se pohybuje na různých místech na mapě. Budete muset zůstat v bezpečné zóně, ať se pohybuje kdekoli, zatímco vyhladíte nehynoucí hordy a budete čelit obrovským nepřátelům.

Kromě režimu jsou k dispozici některé bonusy, herní předměty a dvojnásobné XP události, které budou k dispozici pouze na PS4 a PS5. Níže si můžete přečíst podrobnosti o nich:

  • Battle Pass Bundle Bonus: Odemkněte nové vybavení a dobroty ještě rychleji. Hráči na PlayStationu, kteří si zakoupí balíčky Battle Pass v hodnotě 20 $, získají dalších 5 úrovní zdarma. To je celkem 25 políček zdarma!
  • PlayStation Party Bonus: Hráči na PlayStationu, kteří hrají společně v party, získávají +25% bonus k ZK zbraně. Bonus se stále počítá při hraní se spoluhráči napříč platformami.
  • Double XP Bonus: Hráči na PlayStationu se mohou těšit na exkluzivní měsíční dvojité XP (trvající 24 hodin), takže se připravte na posílení svého hodnocení.
  • Extra Loadouts: Buďte připraveni na jakýkoli scénář. Hráči PlayStation získají další 2 sloty, připravené k přizpůsobení.

Call of Duty Black Ops Cold War vychází 13. listopadu na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno