Nvidia odhalila nový softwarový nástroj, který hráčům umožní modifikovat klasické hry, aby začaly podporovat moderní funkce RTX, jako je ray tracing a volumetric fog.

Kromě odhalení GPU Nvidia také oznámila nový software. Software nazvaný RTX Remix, který je v podstatě modovací nástroj pro PC hry, který hráčům umožňuje modifikovat PC hry tak, aby podporovaly funkce RTX.

Aniž bychom příliš zabíhali do podrobností nebo matematiky, jak to všechno funguje, RTX Remix v podstatě umožňuje hráčům pohrát si s různými moderními grafickými nastaveními ve hrách, které mohou být dokonce příliš staré na to, aby tato nastavení podporovaly, když byly původně vydány.

To znamená, že hráči nyní mohou pomocí RTX Remix přidat možnosti RTX ve svých hrách. To zahrnuje ray-tracing osvětlení, DLSS a dokonce i volumetrickou mlhu a osvětlení. Software to dělá pomocí složitých algoritmů strojového učení.

Přečti si  Další hra Kojima Productions byla teasována na TGS 2022 VR Tour

Podle Nvidie bude RTX Remix podporovat hry běžící na DirectX 8 a DirectX 9 s pevnými grafickými kanály. To znamená, že zde bude seznam kompatibilních her; příklady uvedené v oznámení jsou The Elder Scrolls 3: Morrowind a Mount & Blade .

Oznámený Portal s RTX byl také vyvinut pomocí RTX Remix.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno