Předobjednávka hry údajně obsahuje balíček The Child of Two Worlds Pack, který poskytuje kosmetickou sadu pro postavy a skiny zbraní.

Ubisoft a Massive Entertainment neposkytl mnoho aktualizací pro Avatar: Frontiers of Pandora poté, co byl odložen na fiskální rok 2023-24. Oznámení o předobjednávkách by však mohlo přijít již brzy. ScriptLeaksR6 na Twitteru nedávno sdílel obrázek z backendu Ubisoft Store a přidal popis „pre-order soon“.

Zdá se, že předobjednávkou hry získáte balíček The Child of Two Worlds Pack, který poskytuje kosmetickou sadu postav a vzhled zbraní. Kdy budou předobjednávky spuštěny, se teprve uvidí, ale Ubisoft možná připravuje věci před oznámením na E3 2023. Vydavatel potvrdil svou přítomnost na výstavě.

Avatar: Frontiers of Pandora přichází na Xbox Series X/S, PS5 a PC. Hra je ve vývoji nejméně pět let, přičemž Massive spolupracuje s Lightstorm Entertainment (studio Jamese Camerona) na uvedení „nové části Pandory“ k životu. Navzdory zvěstem z loňského roku o tom, že hra je v drsném stavu, Ubisoft interně očekává, že se bude i Assassin’s Creed Mirage prodávat „neuvěřitelně dobře“. Mezitím zůstaňte naladěni na další aktualizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno