Série Oddworld je mezi hráči plošinovek velmi oblíbená a nyní je nejvyšší čas na její návrat s Oddworld: Soulstorm.

Hra vás opět uvrhne do role Abeho, který se pokouší zachránit své Mudokenské kolegy. Těch dle nejnovějších informací bude ve hře téměř 1400 a v závislosti na jejich osvobození se určí, jakého konce ve hře dosáhnete.

Jak je podrobně popsáno na oficiálním PlayStation blogu, tak celkově existuje „téměř“ 1 400 Mudokenů, které můžete na své cestě zachránit. Ti ovšem mohou být umisťováni na “úrovně, kde budou čekat jako aktivní agenti, kteří mohou nabídnout dočasnou ochranu.” To jim umožňuje jednat buď defenzivně nebo ofenzivně v závislosti na jejich potřebách. K dispozici je Level Select, který se odemkne po dokončení hry. Ten umožňuje přehrání jednotlivých úrovní k získání lepšího skóre a také k dosažení nejlepšího možného konce.

Přečti si  Hood: Outlaws & Legends překvapuje v gameplay traileru

Oddworld: Soulstorm bude obsahovat několik zakončení. Celkem budou k dispozici čtyři různé konce hry, kterých dosáhnete v závislosti na počtu zachráněných Mudokenů. Projdete celkem 17 úrovní a na konci těchto úrovní získáte skóre Quarma podle toho, kolik jich zachráníte. Pokud se vám podaří zachránit pouze 80% nebo měně v 6 úrovních nebo méně, dosáhnete nejhoršího konce. Pro trochu lepší konec musíte zachránit 80% Mudokenů v 7 až 11 úrovních. Dobrý konec bude vyžadovat, abyste zachránili 80% z nich ve 12 nebo více úrovních. Tím se odemknou poslední dvě úrovně, kde musíte získat 80% všech Mudokenů, abyste dosáhli nejlepšího konce.

Oddworld: Soulstorm je nyní k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno