Během The Game Awards 2020 Oddworld Inhabitants předvedli zcela nový trailer Oddworld: Soulstorm, který mísí záběry ze hry i krátké filmečky.

Trailer také odhalil okno vydání hry a studio potvrdilo, že hra bude k dispozici k předobjednání v obchodě Epic Games pro PC.

Hráči převezmou kontrolu nad Abe a uniknou z RuptureFarms poté, co se dozvěděli o zlověstných plánech přeměnit mudlovce na jídlo. Hráči budou moci hrát hru agresivně nebo pasivně, když se pokusí zachránit co nejvíce mudlovců, jak mohou na celém světě, a to vše z pohledu 2.9D.

V průběhu hry budou mít vaše akce vliv na Abeho, jeho schopnosti, následovníky a skóre v příběhu díky systému Quarma. Hráči si mohou vybrat kapsáře, uklízet a vyrábět zbraně a nástroje.

Přečti si  Aloy míří do Fortnite: Battle Royale

O Oddworld: Soulstorm  se říká, že by měla hráčům zabrat zhruba 15 hodin, během kterých budou moci odemknout řadu achievementů.  K dispozici je také přidání online žebříčků a způsoby, jak udržet hráče ve snaze odemknout vše a užít si čas v temném světě.

Oddworld: Soulstorm bylo potvrzeno, že se objeví někdy na jaře 2021 a bude k dispozici na PS4, PS5 a na PC prostřednictvím Epic Games Store.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno