Mnoho zdrojů tvrdí, že odhalení této strategické tahové hry je naplánováno na tuto středu.

Zvěsti o blížícím se představení Nintendo Direct se v posledních dnech množí a hovoří o tom, že prezentace Direct bude zaměřena na hry třetích stran, a prominentní zasvěcenec z oboru Tom Henderson tvrdil, že Mario + Rabbids Sparks of Hope vyvinutý a publikovaný Ubisoftem může být součástí prezentace.

Zdá se však, že to nemusí být stoprocentně přesné. Felipe Lima, šéfredaktor Universo Nintendo, nedávno na Twitteru prohlásil, že Ubisoft bude ve středu 29. června hostit speciální odhalení hry pro Mario + Rabbids Sparks of Hope, což je den po údajné prezentaci Nintendo Direct.

Zajímavé je, že se přidal i zmíněný Henderson, který potvrdil tvrzení Limy a řekl, že odhalení je zjevně naplánováno na 18:00 SELČ v daný den.

Přečti si  Assassin's Creed Rift údajně odloženo na jaro 2023

Mario + Rabbids Sparks of Hope byl oznámen minulý rok s oknem vydání v roce 2022. Začátkem tohoto roku Ubisoft uvedl, že strategický titul bude vydán do konce aktuálního fiskálního roku, zatímco předchozí zvěsti tvrdily, že by se mohl zaměřit na uvedení na trh v roce 2022.

Jeho předchůdce, Mario + Rabbids Kingdom Battle je dostupný exkluzivně na Nintendo Switch a k dnešnímu dni ho hrálo přes 7,5 milionu hráčů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno