Spisovatel CD Projektu RED Stanisław Święcicki promluvil, o tvůrčím procesu psaní hry v rozhovoru pro oficiální PlayStation Magazine.

Ten uvedl, že na psaní Cyberpunku se aktuálně podílí 10 lidí, což není zrovna malý tým. Tak, jak je asi obvyklé i zde se celý tým společně nejprve rozhoduje pro určitý směr, který následně v jednotlivých částech tvoří. Dle Święcickiho spisovatelé musí následně spolupracovat také s dalšími týmy, které mají na starosti například výrobu jednotlivých scén a nastavení jejich atmosféry. Ty týmy navíc  přichází s vlastními nápady, které je třeba přepsat a přidat do nich jednotlivé dialogy. Je to skutečně tvůrčí práce a vícevrstvý výrobní proces, na kterém se podílí téměř celé studio.

Święcicki také uvádí, že pokud jde o náladu a atmosféru ve hře, tak se tvůrci drží takzvaně dopravního značení a podobného vesmíru, který je v Cyberpunku 2020. Mají ovšem naprostou kreativní svobodu, a tak mohou do hry zapracovat velké změny. To samozřejmě dává smysl, jelikož Cyberpunk 2020 poskytoval podobnou svobodu díky tužce, papíru a lidské fantazii.

Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

Stanislav říká, že byl v týmu, který mimo jiné napsal trauma tým a vyobrazil je jako po zuby ozbrojené zdravotníky, kteří na první pohled působí dojmem zásahové jednotky. Když někde přistanou, tak víte, že se opravdu něco děje.

Je to temný, nebezpečný svět a někteří lidé, kteří se nedokáží dostat do megakorpsů nebo to prostě jen nechtějí, hledají své vlastní místo u gangů. A i když jsou jejich tváře upraveny, tak jsou uvnitř stále lidskými bytostmi s geneticky zakódovanou potřebou patřit k nějaké skupině.

CD Projekt RED dle nejnovějších informací předvede na Gamescomu 2018  nové demo.

demo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno