Pády Outriders bohužel postihly téměř všechny hráče, kteří si tuto novou looter-shooter hru zakoupili. Jak se zdá, tak řada oprav stav hry do značné míry vylepšila, ale to neznamená, že je hra již zcela v pořádku.

A i když si to možná řada hráčů ani neuvědomuje, tak jakýkoli pád Outriders má za následek řadu protokolů o chybách, které se ukládají na vašem pevném disku. Někteří hráči hlásili, že jejich Crash Log zabírá i 20 GB.

Pokud vás zajímá, jak jste na tom právě vy, tak potom byste se měli podívat do následující složky: Users \ (Username) \ AppData \ Madness \ Saved \ Crashes. V našem případě bylo v adresáři nalezeno asi jen 2,6 GB, které byly okamžitě odstraněny.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

Tyto abnormální protokoly o selhání Outriders nejsou primárním problémem, který by People Can Fly mohli opravit. Po povolení crossplay na většině platforem se vývojáři zaměřují na odstaranění velmi nepříjemné chyb, která způsobuje mazání inventářů. Nejnovější informace sdílené na Redditu odhalují, že aktualizace na straně serveru problém drasticky zmenšily, ale testuje se aktualizace na straně klienta, u které se doufá, že tuto chybu zcela odstraní.

Outriders je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno