Demo Outriders bude zahrnovat všechny čtyři dostupné třídy – Devastator, Technomancer, Trickster a Pyromancer – s dostatkem slotů pro opakované hraní.

Studio People Can Fly se chystá vydat svou sci-fi střílečku Outriders, která bude zasazena do jedinečného vesmíru na planetě Enoch, kde lidé získávají nadpřirozené schopnosti. Hra vyjde sice až v dubnu, ale ještě předtím si mohou hráči vyzkoušet Outriders na vlastní kůži díky bezplatnému demu, které bude za týden k dispozici na konzolích a PC s podporou crossplay.

Vývojáři Outriders se na Twitteru podělili o všechny potřebné informace týkající se nadcházejícího dema. Demo bude k dispozici 25. února na PlayStation 5, Xbox Series X | S, PlayStation 4, Xbox One a PC ve službě Steam. Velikost dema bude přibližně 22–24 GB bez plánovaného předběžného načtení. Bylo oznámeno, že demo Outriders bude podporovat crossplay, ale v beta verzi, takže hráči budou muset tuto funkci ručně aktivovat pomocí nastavení hry. Tato funkce bude plně k dispozici při vydání hry.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Pokud jde o herní stránku, demo zahrnuje všechny čtyři dostupné třídy – Devastator, Technomancer, Trickster a Pyromancer – s dostatkem slotů pro opětovné hraní. Hráči získají přístup k prologu a úvodní kapitole Outriders až do prvního souboje s Gaussem, ale o jeho délce se nemluvilo.

Během prvních hodin se hráčům odemknou některé vedlejší mise, aby mohli blíže prozkoumat svět Enocha. Postavy hráčů v demu jsou omezeny na úroveň 7, která umožňuje přístup ke čtyřem jedinečným superschopnostem pro všechny třídy, s nimiž lze experimentovat. Veškerý postup z dema lze přenést do plné hry, ale pouze v rámci dané platformy. To také znamená, že hráči na PC nemohou pokračovat ve hře Steam verze pokud následně hru zakoupí v Epic Games Store, což může být pro mnohé zklamáním. 

V neposlední řadě nebude mít nová ukázka Outriders pro hráče žádný časový limit, což jim umožní znovu si zahrát demo, řádně otestovat všechny dostupné třídy a jejich schopnosti. Tým také plánuje udržet demo živé i po úplném spuštění hry 1. dubna, takže pro ty, kteří si to budou chtít vyzkoušet někdy po 25. únoru, není absolutně žádný spěch. Demo neobsahuje žádné trofeje ani achievementy na žádné z platforem.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

Mnoho hráčů si stále klade otázku, zda Outriders skutečně splní jejich očekávání a hra bude blíže Destiny než hře Anthem, která se stala téměř po vydání mrtvou hrou. Studio People Can Fly dříve zdůraznilo, že Outriders není žádná servisní hra a hráči získají většinu jejího obsahu hned při spuštění, což je v dnešní době pomalu zázrak.

Outriders vychází 1. dubna na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno