Jason Schreier, který již dříve tvrdil, že God of War Ragnarok se zaměřuje na listopadový termín vydání, trvá na tom, že datum vydání hry bude brzy oznámeno.

Zvěsti kolem vydání God of War Ragnarok se stále stupňují. Kdy bude hra spuštěna a zda bude schopna dosáhnout zamýšleného okna vydání v roku 2022, je něco, co v posledních několika měsících zajímalo více než několik, ale nedávno novinář Jason Schreier ve zprávě tvrdil, že hra byla skutečně zaměřena na listopadové spuštění a to bude oznámeno někdy koncem června.

Podle Schreiera se zdá, že tyto plány jsou stále ve fázi přípravy. V nedávné době na Twitteru novinář zdvojnásobil svá předchozí prohlášení a řekl, že listopadové datum vydání hry by mělo být oznámeno brzy. Objasnil však, že to nebude součástí prezentace State of Play, což znamená, že bychom pravděpodobně měli očekávat, že někdy brzy vyjde individuální trailer.

Přečti si  Marvel's Midnight Sun představuje v novém traileru Doctora Strange

Nedávno se zdálo, že prominentní leaker The Snitch naznačoval, že oznámení pro God of War Ragnarok bude učiněno 30. června. Více o tom čtěte zde.

Plány se samozřejmě mohou vždy změnit, ale zdá se, že několik spolehlivých zdrojů trvá na tom, že datum vydání God of War Ragnarok  bude oznámeno v blízké budoucnosti. Budeme samozřejmě sledovat všechny aktualizace a jakmile budeme vědět více, budeme vás o tom informovat.

God of War: Ragnarok je nyní ve vývoji pro PS4 a PS5.

https://twitter.com/KKamyabinia/status/1541797542509387782?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1541799034867912712%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fgamingbolt.com%2Fgod-of-war-ragnarok-release-date-announcement-coming-soon-journalist-insists

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno