Sony nedávno spolupracovala s NBA All-Star Paulem Georgeem a Nike, aby společně vytvořili nové tenisky vycházející z designu PlayStationu.

Boty, nazvané PG-2 PlayStation Colorway, vypadají opravdu zajímavě a to ať už jste basketbalový fanoušek nebo ne, tak pokud se řadíte mezi milovníky PlayStationu, jistě vás boty ohromí.
V příspěvku na PlayStation blogu Paul George volal po partnerství mezi Nike a PlayStation “dlouhou dobu” říká, že miloval videohry už od doby, kdy byl mladý.

“Když jsem byl malý, měl jsem stejný talent jak pro basketbal, tak i pro video hry. Když mi bylo 8 nebo 9 let, překvapil jsem strýce a všechny jeho přátele tím, že jsem je neustále porážel ve všech sportovních hrách, které jsme hráli.

Nike PG-2 PlayStation Colorway mají na svých jazycích svítící a pulsující loga PG a PlayStation, dále nesou PlayStation Galaxy téma, jsou pokryty symboly PlayStationu, otvory pro šňůrky také korespondují s barvami PlayStationu které jsou k vidění na DualShocku a k tomu všemu na patě ukrývají kód, který vám po zadání v PS Store zpřístupní dynamické téma Paula George. 

Tenisky budou v Americe k dispozici od 10. února za cenu 110 dolarů.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

O distribuci na evropském trhu prozatím nic nevíme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno