Fanoušci hry Cyberpunk 2077 netrpělivě vyhlížejí opravy, které vylepší hru nejen na konzolích předešlé generace, ale také na PC, kde  hra běží nejlépe.

Dnes CD Projekt Red odhalil poznámky pro masivní patch 1.2. Opravy jsou rovnoměrně rozloženy tak, aby optimalizovaly hratelnost, úkoly, otevřený svět, filmový design, prostředí, úrovně grafiku, zvuk, animaci, uživatelské rozhraní, stabilitu a výkon. Kromě toho přicházejí změny specifické pro PC i konzole.

Některé z nejdůležitějších oprav zahrnují prevenci neúplnosti úkolů, přepracování chybějících nebo ztracených prostředků, které byly konstantními přerušovači ponoření se do Night City a zlepšení množství problémů s back-endem, aby se snížily počet pádů. Ray Tracing na grafických kartách AMD byl povolen pro hráče na PC, zatímco vylepšení pro konzole jsou mnohem techničtější: přidání optimalizace zpracování paměti pro Xbox, opětovné začlenění chybějících shaderů vodní hladiny na PlayStation 4 a oprava několika problémů s náhodným zamrzáním hry.

Přečti si  Nejnovější únik k Battlefieldu 6 hovoří o bitvách mezi 128 hráči a dalších detailech

Rozsáhlý seznam poznámek k patchům si můžete přečíst zde na oficiálních webových stránkách Cyberpunk. Oprava 1.2 je plánována na konzole a PC velmi brzy.

Cyberpunk 2077 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno