Tvrdí se, že vývojáři Bayonetty a Vanquish spolupracovali s Team Ninja na vývoji nového titulu Ninja Gaiden.

Už je to docela dlouho, co jsme dostali novou hlavní hru v sérii Ninja Gaiden, a skutečnost, že ta poslední,  Ninja Gaiden 3  z roku 2012, nebyla nijak zvlášť dobrá, situaci pro fanoušky série ještě zhoršila. V nedávné době však došlo k určitému zvratu, přičemž Team Ninja potvrdil, že má ve vývoji reboot pro Ninja Gaiden i Dead or Alive

Někteří se však divili, jak studio zvládá vývoj, když už toho má tolik rozpracováno, včetně  Wo Long: Fallen Dynasty pro rok 2023 a Rise of the Ronin na rok 2024Jak se ukázalo, mohlo to být proto, že japonský vývojář zadává některé ze svých projektů externím studiím.

Přečti si  Call of Duty: Modern Warfare 2 dostává v aktualizaci možnost gyroskopického míření

Tak tomu jealespoň podle spoluzakladatele XboxEra Nicka Bakera, který se nedávno po výše zmíněném oznámení týmu Ninja o dvou rebootech objevil na Twitteru a tvrdil, že  titul Ninja Gaiden vyvíjí PlatinumGames, studio nejlépe známé pro hry  Bayonetta, Vanquish, Metal. Gear Rising: Revengeance, NieR: Automata a další.

PlatinumGames má samozřejmě dlouhou historii akčních her s postavami, takže by to mohlo být zvláště vhodné studio pro novou hru Ninja Gaiden. Zajímavé je, že Team Ninja na začátku tohoto roku v rozhovoru pro VGC řeklo, že by byl otevřeno outsourcingu nového titulu Ninja Gaiden pro studia třetí strany.

To samozřejmě ještě není zdaleka oficiálně potvrzeno, ale doufejme, že Team Ninja a Koei Tecmo budou mít v blízké budoucnosti více o co se podělit. A co vy, uvítali byste reboot série Ninja Gaiden? Já určitě ano!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno