Hra Scalebound byla zrušena před třemi lety, ale pokud by se naskytla příležitost, tak studio PlatinumGames by se k dokončení hry rádo vrátilo.

V lednu 2017, po letech vývoje, byla IP vlastněná společností Microsoft kvůli problémům s vývojem zrušena. o zrušení hry společnost Microsoft obdržela spoustu kritiky od komunity, ale podle společnosti PlatinumGames nebyla společnost Microsoft jedinou stranou, která za zrušením stála. “Sledování fanoušků, kteří se hněvají na Microsoft kvůli zrušení, nebylo pro nás snadné,” řekl vedoucí studia Atsushi Inaba během rozhovoru s VGC a dodává  “protože realita je taková, že když se vyvíjená hra nemůže uvolnit, je to proto, že selhaly obě strany. Myslím, že existují oblasti, které bychom mohli udělat lépe a jsem si jist, že existují oblasti, které si Microsoft jako vydavatelský partner přeje, aby se jim dařily lépe, protože nikdo nechce hru zrušit.”

PlatinumGames nedávno oznámilo partnerství s čínskou technologickou společností Tencent, aby získala finanční prostředky na nové projekty. Podle japonského vývojáře chce v příštích letech vyvíjet a samostatně publikovat své IP na různých platformách.

S ohledem na tyto nové cíle byl naba během nedávného rozhovoru s portugalským Eurogamerem požádán, aby se vyjádřil ke značce Scalebound. Podle vedoucího studia by se tým rád ke hře vrátil, ale IP je ve vlastnictví společnosti Microsoft, takže v tuto chvíli k tomu není moc co říci. “Je to hra, do které jsme se zamilovali a stále ji milujeme. Pokud se naskytne příležitost, rádi bychom se k ní vrátili.“

Scalebound bylo oficiálně oznámeno během Microsoft E4 2014 E3. Hra byla poprvé naplánována na vydání v roce 2016, ale později byla odložena do roku 2017. A v lednu 2017 došlo k jejímu zrušení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno