V úterý 11.12. ve 14.00 odstartoval 24 hodinový PlayStation Charity Stream na podporu organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s.. Diváci mohli přispívat také převodem na bankovní účet a tak již natolik nevídaná částka ještě vzroste po započtení darů skrze bankovní převody.

Společnost Sony Interactive Entertainment oznamuje, že dne 11.12. ve 14.00 odstartoval 24 hodinový PlayStation Charity Stream. Během celé akce se před kamerou objevili známé osobnosti, hudebníci, youtubeři či populární streameři z platformy Twitch jako například Kazma, Agraelus, Vláďa Videos, Ektor, Yzomandias & Nik Tendo a další. Stream proběhl na oficiálním Youtube kanále PlayStation Českokde budete moci také po dekódování a reuploadu shlédnout záznam celé akce. 

Příspěvky diváků skrze platební bránu PayPal či bankovní převod jsou určeny na podporu organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. a jejich projekt “Pomoz mi do života…”.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

PlayStation během tohoto streamu rozdával ceny za více než 100.000 korun divákům, kteří se rozhodli tento projekt podpořit. Zaslouží se tak poděkovat všem účastníkům, divákům a zejména dárcům, kteří prokázali nebývalou vůli pomoci jiným a také ukázali na sílu dnešní herní komunity. Hlavní cenu pro donátory, limitovanou konzoli PlayStation 4 Pro 500M LE získal dárce s nickem “LastGameBlitz” který daroval 60.000 Kč a již obdržel svou cenu.

Ve prospěch organizace bylo celkem vybráno 476.425 Kč.

Částka vybraná skrze platební bránu PayPal bude ponížena o poplatky poskytovatele transakcí při převodu na transparentní účet organizace, PlayStation tak GARANTUJE dorovnání částky na úroveň vybrané částky zmíněné výše z vlastních zdrojů.

V pondělí, 17.12. zveřejní PlayStation výherce cen z řad dárců skrze platební bránu PayPal a bankovní převod na webové stránce projektu.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Něco málo z čísel, která byla během streamu zaznamenána:

Počet nakoukaných minut: 1.856.506 (3 roky a 193 dní)

Počet views: 76.021 během streamu

Počet komentářů na streamu: 31.095

Počet dárců: 1028

Nejvzdálenější sledující byli z USA a Canada.

Za organizátory, účastníky, dárce, organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. a všechny, kteří přispěli k tomuto úžasnému výsledku upřímně děkujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno