Zdá se, že PlayStation bere vydávání her na PC docela vážně, o čemž svědčí nový web upozorňující na hry PlayStation na PC.

PlayStation pokračuje ve svém úsilí vydávat hry PlayStation Studios na PC a nyní na svých oficiálních stránkách otevřel nový portál pro PC hry. I když není oznámeno žádné nové herní oznámení, potvrzuje to, že Sony bere vydávání her na PC docela vážně.

Zajímavé je, že web uvádí nejen first-party hry PlayStationu, které jsou na PC, ale také další hry PlayStationu. Seznam nových a připravovaných her na PC zahrnuje first-party tituly první jako God of WarHorizon Zero Dawn a Days Gone, stejně jako Helldivers a Predator Hunting Grounds.

Zdá se, že webové stránky PlayStation pro PC hry jsou určeny pro publikum, které obecně nezná hry na PC. Mezi často kladenými dotazy je prohlášení, že ovladače DualSense lze použít k hraní her na PC spolu s dalšími metodami zadávání, jako je klávesnice s myší a DualShock 4.

Přečti si  Xbox potvrzuje, že červnový "redigovaný" Direct se týká hry Call of Duty: Black Ops 6

Další hrou PlayStation Studios, která vyjde na PC, je Marvel’s Spider-Man Remastered, jejíž vydání je stanoveno na 12. srpna. Další podrobnosti o PC vydání Marvel’s Spider-Man Remastered naleznete v naší recenzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno