„Do budoucna se snažíme růst v herním byznysu posílením našeho first-party softwaru a nasazením tohoto softwaru na více platforem,” říká Sony.

First-Party hry byly vždy ústředním prvkem strategie Sony PlayStation a během posledního desetiletí to platí dvojnásob. Když se podíváme na úspěch, který společnost zaznamenala s hrami jako Uncharted, The Last of Us, God of War, Horizon a další, tak nikoho nepřekvapí, že jde o oblast, ve které chce společnost Sony nadále růst.

Za tímto účelem společnost investuje další tučnou částku za tímto účelem. Ve svém nedávné finanční zprávě společnost Sony uvedla, že bude investovat dalších 300 milionů dolarů do vývoje first-party softwaru.

Plánujeme zvýšit náklady na vývoj softwaru zaměřené na posílení softwaru první strany v našich stávajících studiích o přibližně 40 miliard jenů [308 milionů $],“ uvedla Sony.

Přečti si  PlayStation VR2 bude používat technologii Tobii Eye-Tracking

Zajímavé je, že Sony také říká, že tyto hry vyjdou na „více platformách“.

Do budoucna se zaměřujeme na růst herního byznysu posílením našeho softwaru první strany a nasazením tohoto softwaru na více platforem,“ uvedla společnost.

S největší pravděpodobností se to týká her první strany, které nakonec vyjdou také pro PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno