O zrušení eventu, který se měl v Hongkongu konat, informovali pořadatelé skrze jejich Facebookové stránky. Dle jejich slov se celá akce zrušila kvůli obavám z koronaviru, který by mohl být do města zavlečen hráči a fanoušky, kteří by na akci dorazili z celého světa.

Event The VGC2020 Midseason Showdowns#2 měl být součástí Winter Series a v Hongkongu se měl konat už 2. února. Showdown s pořadovým číslem 3, který je plánován na 9. 2. zatím zrušen nebyl, ale pokud se situace ohledně viru nezlepší, dojde pravděpodobně řada i na něj.

V době psaní tohoto článku měl virus na svědomí již 132 obětí a v Hongkongu jsou uzavřeny školy a je vyhlášeno obecné ohrožení. Společně s šířením viru, vzrostly i prodeje tzv. virového simulátoru Plague Inc od studia Ndemic, díky kterému si mohou hráči lépe představit, jak šíření a průběh podobných pandemií probíhá. Vývojáři, vděční za zvýšené prodeje, se k celé situaci vyjádřili a doporučili hráčům, aby si informace o takto závažných událostech hledali přímo skrze vládní nebo jiné oficiální zdroje.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno