Pokémon Championships v Hongkongu zrušeno kvůli koronaviru
Domů » Hry » Novinky » Pokémon Championships v Hongkongu zrušeno kvůli koronaviru

Pokémon Championships v Hongkongu zrušeno kvůli koronaviru

29.1.2020
Publikoval:
362 přečtení

O zrušení eventu, který se měl v Hongkongu konat, informovali pořadatelé skrze jejich Facebookové stránky. Dle jejich slov se celá akce zrušila kvůli obavám z koronaviru, který by mohl být do města zavlečen hráči a fanoušky, kteří by na akci dorazili z celého světa.

Event The VGC2020 Midseason Showdowns#2 měl být součástí Winter Series a v Hongkongu se měl konat už 2. února. Showdown s pořadovým číslem 3, který je plánován na 9. 2. zatím zrušen nebyl, ale pokud se situace ohledně viru nezlepší, dojde pravděpodobně řada i na něj.

V době psaní tohoto článku měl virus na svědomí již 132 obětí a v Hongkongu jsou uzavřeny školy a je vyhlášeno obecné ohrožení. Společně s šířením viru, vzrostly i prodeje tzv. virového simulátoru Plague Inc od studia Ndemic, díky kterému si mohou hráči lépe představit, jak šíření a průběh podobných pandemií probíhá. Vývojáři, vděční za zvýšené prodeje, se k celé situaci vyjádřili a doporučili hráčům, aby si informace o takto závažných událostech hledali přímo skrze vládní nebo jiné oficiální zdroje.

Přečtěte si  Co jsou teraflopy a k čemu nám jsou?

 

 

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Další doporučené příspěvky
 
NZXT představuje PC skříň H1 Mini-ITX a NZXT BLD H1 Pre-Build, nepřipomíná vám to něco?

Společnost NZXT představila PC case H1 Mini-ITX, který zahrnuje PSU...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů