Poslední letošní State of Play je za humny
Domů » Hry » Novinky » Poslední letošní State of Play je za humny

Poslední letošní State of Play je za humny

Na konec roku 2019 se ještě dočkáme jednoho dílu State of Play. Živý přenos můžete sledovat na Youtube, Twitteru, Facebooku a Twitchi v úterý 10. prosince v 15.00 CET. Sony slibuje přibližně 20 minut napěchovaných informacemi, ať už jde o odhalení nových her, oznámení dat vydání nebo třeba dosud neuveřejněných záběrů z her.  

Smysl by dávaly informace o exkluzivitě na PS4 The Last of Us Part 2 nebo Final Fantasy VII, jehož remake má stejně jako pokračování TLoU vyjít v roce 2020.

Určitě by hráčskou obec také potěšil příspěvek ohledně hry Ghost of Tsushima, který hráče drží už od E3 2018, kdy byla odhalena, drží v napětí. A některé kroky tomu dokonce nasvědčují – krátce před oznámením data pořadu, Sony aktualizovala playlist Ghost of Tsushima. Uvidíme, zda se dočkáme nových informací, traileru… nebo dokonce data vydání? 

A co byste chtěli vidět vy?

Dominik Wetter

Pisálek, kulturista teoretik, cimrmanolog, aspirant agentury Hurvínkovo spasení a hráč s mizernou muškou, která se za ty roky rozhodně nezlepšila. Nejlepší hra? Agent Mlíčňák.

5 komentářů
  1. Profilový obrázek
    • Adam Jacik
    • Dominik Wetter
  2. Profilový obrázek
    • Dominik Wetter
Další doporučené příspěvky
 
Next-Gen konzole budou uvedeny na TGS 2020, která se zaměří i na cloudové hraní

Připravované Next-Gen konzole společností Sony a Microsoft budou uvedeny na...