Na konec roku 2019 se ještě dočkáme jednoho dílu State of Play. Živý přenos můžete sledovat na Youtube, Twitteru, Facebooku a Twitchi v úterý 10. prosince v 15.00 CET. Sony slibuje přibližně 20 minut napěchovaných informacemi, ať už jde o odhalení nových her, oznámení dat vydání nebo třeba dosud neuveřejněných záběrů z her.  

Smysl by dávaly informace o exkluzivitě na PS4 The Last of Us Part 2 nebo Final Fantasy VII, jehož remake má stejně jako pokračování TLoU vyjít v roce 2020.

Určitě by hráčskou obec také potěšil příspěvek ohledně hry Ghost of Tsushima, který hráče drží už od E3 2018, kdy byla odhalena, drží v napětí. A některé kroky tomu dokonce nasvědčují – krátce před oznámením data pořadu, Sony aktualizovala playlist Ghost of Tsushima. Uvidíme, zda se dočkáme nových informací, traileru… nebo dokonce data vydání? 

A co byste chtěli vidět vy?

5 KOMENTÁŘE

    • Ahoj chlapi, jo, vaši připomínku beru. Příště je nazvu nějak trefněji. Nevim, třeba houbaři, fungeři, “fungies” :).

    • Ano, přímo zombie v TLOU nejsou, ale za zombie je označována nemrtvá osoba, což pokud přimhouříme obě oči jsou i Clickeři a Stalkeři, kterým parazitická houba Cordyceps zasáhla mozek a kteří se snaží nákazu šířit i na další lidi (hostitele) kousnutím.

    • Ahoj chlapi, jo, vaši připomínku beru. Příště je nazvu nějak trefněji. Nevim, třeba houbaři, fungeři, “fungies” :).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno